SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biegiem po rekord !!! Pomocy !!!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 139
Witam !
Mam plan aby pobić rekord szkoły ( gimnazjum ) na 1000m.
Rekord wynosi 2.53 min. przy czym mój wynosi aż 4.00 min
Mam 15 lat.
Trening chciałbym rozpocząć od Marca 2014 do Maja łącznie.
Czy jest możliwe osiągnięcie tego celu w trzy miesiące ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
W 3 miesiące ?? nie ma szans . Ale ja nie jestem od biegania więc moze ktoś jeszcze sie wypowie .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 139
szkoda, a ile Twoim zdaniem by to zajęło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Nie powiem ci dokładnie bo wydaje mi się ze na to może przełożyć się wiele czynników . Ale z 4 minut zejść na 2,5 to wydaje mi się ze to dłuuga droga ;)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 139
aha :) poczytam jeszcze coś o tym .. dzięki za pomoc.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 526 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5496
to zależy od Twojej obecnej kondycji , wagi itp ... ale przy obecnym czasie 4 min, osiagniecie takiego czasu jaki chcesz jest w moim przekonaniu nie realne w okresie 3 miesiecy

,,Gdy znasz niebo i ziemię, zwycięstwo jest niewyczerpane."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
jak masz obecnie 4 na 1000m to mozliwe, ze nigdy nie osiagniesz czasu podanego przez ciebie jao rekord. na pewno nie w 3 miechy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja przy 100kg mam tyle na 1km więc ...
Ogólnie - z 4 minut sukcesem dla Ciebie będzie jak zmniejszysz czas o 30 sekund. Tutaj potrzebne są małe kroki. Trening i determinacja i za rok może uda Ci się dobijać do 3 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
j/w
oraz podstawa bedzie profilaktyka, czyli zrob podstawowe badania lekarskie, bo ostatnio sporo biegaczy nie dobiega... w ogole

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to też prawda. Zawsze warto się zbadać czy taki wysiłek jest dla Ciebie odpowiedni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 513
Jestem w tym wieku co ty i na 1000m mam 3:20 i to jest slaby czas dla mnie.Ja jako tak nie biegam za bardzo ale mam duzo zajec sportowych i z 4 min mysle ze nie ma szans zejsc przez taki okres ponizej 2:53.

Zmieniony przez - Mathewer w dniu 2013-11-25 21:20:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żarcie-Masówka

Następny temat

Białko porada

WHEY premium