Witam was :D
Chciałbym nabrać troszeczkę tkanki mięśniowej ;]
Chciałbym usłyszeć od was parę porad w związku z ćwiczeniami i dietami, ponieważ jestem w tej dziedzinie zielony.
wzrost 186cm
waga 70kg
wiek 18
a obwody to wstyd się przyznawać :D
Bardzo prosił bym was o pomoc w rozpisaniu ćwiczeń i diety ;]
Chciałbym nabrać troszeczkę tkanki mięśniowej ;]
Chciałbym usłyszeć od was parę porad w związku z ćwiczeniami i dietami, ponieważ jestem w tej dziedzinie zielony.
wzrost 186cm
waga 70kg
wiek 18
a obwody to wstyd się przyznawać :D
Bardzo prosił bym was o pomoc w rozpisaniu ćwiczeń i diety ;]
Krzysztof Piekarz