SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Masa masa... Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7608
sory ze walkuje jeszcze raz ten temat ale mam problem natury kreatynowej a mianowicie chce zakupic
1) OLIMP Creapure Citrate 600 mg 250 kap.
2) OLIMP Creapure Monohydrate 800 mg 250 kap.
3) OLIMP Creapure Pyruvate 800 mg 100 kap. lub 200 kap ?

moim celem jest zdobycie masy a problemem jak to wszystko palaczyc aby bylo najlepiej i najskuteczniej, bede do tego mial minumum 2.25 kg serwatki Ultimate i jeszce 6kg gainera Weidera.

aha zostalo mi jeszcze troche L-Glutaminy 4000 olimpa w tabsach i tez to chce jakos dotego upchnac :)

Dzieku z gory za odpowiedzi !

Yo ! :)

Yo !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 25915
ja bralem tylko mono - i przy tym pozostane . nie mam $$$ na piro , pozatym malo kto chwalił { piro}










....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 475 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6926
Napisz może który to twój cykl z kreatyną
Jeżeli to jest twój pierwszy cykl z kreatyną to zakup tylko monohydrat
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4241 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16798
Weź kreatynę z Ultimate!

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Siła mięśni to 20% całej siły! 80% to wytrwałość i odporność psychiczna!!!

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7608
ten bedzie 3 cyklem

Yo ! :)

Yo !

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4241 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16798
kreatyna 5 gram rano i 5 po treningu

Białk o 30 gram na noc

Gainer 2X50 gram między posiłkami i po treningu 70 gram

gluta 5 gram rano i 5-10 gram po treningu

Po treningu najpierw gluta, 10 minut później kreatyna, 20 minut później gainer

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Siła mięśni to 20% całej siły! 80% to wytrwałość i odporność psychiczna!!!

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7608
slyszalem ze kombinacje tych kreatyn olimpa dajom duzo do zyczenia takze chcialem sie dowiedziec w jakich kombinacjach je brac i ile

Yo ! :)

Yo !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 475 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6926
Bencosz to co już zwykłe mono na Ciebie nie działa? może powinieneś robić dłuższe przerwy między cyklami.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7608
robilem ponad polroczne a teraz zrobilem rok przerwy i chce przywalic cos mocnego prosze o pomoc co do tych kreatynek, aha i na 2 cyklu bralem monohydrat multipowera i praktycznie niedzaialla to sie zdecodowalem na te kretki dzieki !

Yo ! :)

Yo !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 475 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6926
no to szybko zaczołeś wspomaganie tą kreatyną. teraz jakośc kreatyny się bardzo poprawiła więc może spróbuj monohydratu olimpu - w proszku bo ekonomiczniej lub może kretke ultimata. A co do tamtych cykli miałes dobrze ułożoną diete, przyjmowałeś kreatyne z glukozą? bo przerwy miałeś faktycznie duże
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7608
diety mialem takie dosca kreatyne przyjmowalem z glukozom, wiem ze monohydrat olimpa jest spoko i ekonomiczny ale niealerzy mi w sumie na cenie bo na kreatyne mam kolo 200 do gora 300 zl i mysle raczej nad tymi innymi produktami a najbardziej zmiesznaiem modohydratu i cytrianu, bo ponoc efekty som duze. teraz diete mam dobra, 2,5g bialka na kg ciala i kolo 7g/ww

Yo ! :)

Yo !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 475 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6926
Na tych innych kreatynach się nie znam wiem tylko że bierze się pyr i citro rano i na wieczór a mono po treningu a ile tabletek i dokładnie to poczekaj może na odpowiedź kogoś bardziej obeznanego w tych kreatynkach:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brac BCAA??

Następny temat

Jak to zrobić???

electro
Polecane artykuły