Chodzi mi o to czy opłaca się kupić tani sprzęt ławka, wyciąg?
Mam na myśli ławki za 300zł (spokey/xylo) z pełnym wyposażeniem (modlitewnik, trenaż nóg, rozpiętki) oraz wyciąg montowany do ściany/sufitu za około 100zł (masiv/marbo). Czy ktoś taki sprzęt używa i może wyrazić opinie? Głownie chodzi mi o to czy to wytrzyma, dopiero zaczynam i nie będę uzywał dużych ciężarów.
Mam na myśli ławki za 300zł (spokey/xylo) z pełnym wyposażeniem (modlitewnik, trenaż nóg, rozpiętki) oraz wyciąg montowany do ściany/sufitu za około 100zł (masiv/marbo). Czy ktoś taki sprzęt używa i może wyrazić opinie? Głownie chodzi mi o to czy to wytrzyma, dopiero zaczynam i nie będę uzywał dużych ciężarów.
Krzysztof Piekarz
