Szacuny
0
Napisanych postów
5
Wiek
28 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
100
Witam, mam pewien problem, mianowicie przy wykonywaniu ćwiczenia na klatkę- przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej, odczuwam ból w lewym barku, czuję jakby ''strzelało'' coś w nim. Prosiłbym Was o jakąś pomoc lub uwagi.
Szacuny
520
Napisanych postów
21399
Wiek
31 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
141207
Nikt tu nie jest lekarzem, nie postawi diagnozy. To może być wszystko, od złej techniki po jakiś problem w barku, przy innych ćwiczeniach takiego czegoś nie odczuwasz ?
Szacuny
520
Napisanych postów
21399
Wiek
31 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
141207
Stawiałbym na złą technikę raczej jeśli odczuwasz ból tylko w tym ćwiczeniu. Więc albo wykonuj to ćwiczenie poprawnie albo wywal go z planu. Jeśli ból dalej będzie przy innych ćwiczeniach/normalnie w dzień to wizyta u lekarza konieczna żeby sprawił co tam siedzi.