SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Stalmir - Przygotowania na wiosnę 2014 r

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1796
Siema. Nazywam się Tomasz Dorofiejczyk. Jestem Uniwersyteckim Vice Mistrzem Polski w Kulturystyce do 75 kg. Poza tym jestem instruktorem kulturystyki, dietetykiem, doradcą suplementacji, trenerem personalnym i studiuję WF. Ćwiczę już ponad 5 lat. Postanowiłem założyć dziennik, aby dostać trochę motywacji do działania :)

A tak wyglądałem na zawodach:











Tak było 5 tyg przed UMP:





Tak teraz to wygląda, waga 83 kg:



OPIS:

Obecnie zleciałem z 95 kg na 83 kg w 6 tygodni. Jeszcze 10 dni będę robił redukcje po czym lekko zwiększam kalorie i zaczynam masę jakościową przez okres 8 tyg :)

TAK JADAM:











Zmieniony przez - Stalmir w dniu 2013-11-02 01:11:13

Zmieniony przez - Stalmir w dniu 2013-11-02 01:15:52

Zmieniony przez - Stalmir w dniu 2013-11-02 01:19:52

Zmieniony przez - Stalmir w dniu 2013-11-02 01:25:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
Sylwetka konkretna. Planujesz starty na UMP 2014?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1796
Oczywiscie ze planuje :) Ale glowny cel to dostac sie do finalu MP.

Obecnie stopniowo zwiekszam kalorycznosc i wchodze na mase jakosciowa przez 8 tygodni.

Omlecik:
4 bialka jaj, 150 platkow pelnoziarnistych, 30g odzywki bialkowej bananowej, maslo orzechowe



Posilek:
200g piersi, 50g ryzu, salatka warzywna, sos jogurtowo-musztardowy (100g jogurtu naturalnego 0%, 2 lyzki musztardy, sol morska, pieprz mielony), zielona herbatka



Tak wyglada nozka z rana po przebudzeniu :) jeszcze pol roku do MP:



Dzisiaj byl trening pleckow i godzina cardio na orbiterku.

4 x Wioslowanie koncem sztangi
4 x Wioslowanie sztanga nachwytem
4 x Sciaganie drazka wyciagu gornego
4 x Sciaganie drazka wyciagu gornego podchwytem

Zmieniony przez - Stalmir w dniu 2013-11-04 20:43:18
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie lepiej zrobić omlet z całych jaj zamiast dodawać masło "orzechowe"? Jedno z najbardziej syfiastych źródeł tłuszczu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14848
witam kolegę ze sceny :) prezentowałeś się naprawdę zacnie

Dzik

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
Na wiosne planujesz w 75 wychodzic? Czy moze waga wyzej? A i ile masz wzrostu?

Zmieniony przez - Pazuzu90 w dniu 2013-11-06 17:08:43
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Hubert81
Nie lepiej zrobić omlet z całych jaj zamiast dodawać masło "orzechowe"? Jedno z najbardziej syfiastych źródeł tłuszczu.


Dokładnie, też nie ogarniam tego odrzucania mega wartościowych żółtek na koszt np masła...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1796
Jedno z najbardziej syfiastych zrodel? Dlatego kazdy w stanach go uzywam np do mixow z bialkiem... Dlaczego? Ktos powiedzial ze zoltka wyrzucam? Można z nich zrobic min. kogiel mogiel na kolacje ze slodzikiem :)

BTW. PRIMAVIKA - maslo orzechowe BEZ SOLI i CUKRU. Pewnie te u was dostepne to z dodatkiem cukru/glukozy/fruktozy i oczywiscie soooooli :P

Trzeba modyfikowac / zmieniac zrodla tluszczow w diecie. Nie mozecie oprzec sie na schemacie tylko oliwa z oliwek..... Bo wtedy nie bedziecie dostarczac wszystkich kwasow omega 3,6,9

Zmieniony przez - Stalmir w dniu 2013-12-03 23:29:05
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Ale orzechy ziemne sa po prostu jednym z gorszych źródeł tluszczy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sugestie wskazowki do planu??

Następny temat

CEL: ZMASOWANIE ŁAP

electro
Polecane artykuły