Witam moim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej(spora oponka na brzuchu)przy niskiej utracie mięśni. Chcę spróbować dietę LOW CARB
(przez pierwsze kilka dni Węgle do 30g dziennie, następnie zwiększe do ok150g)
Moje wymiary
Wzrost- 173cm
Waga -89kg
obwód w pasie - 110cm
aktywność fizyczna- 1.3 (3 razy trening siłowy, praca siedząca,3 razy w tyg trening interwałowy-bieganie))
Zapotrzebowanie kaloryczne- 2776kcal
Chcę zrobić redukcję tkanki tłuszczowej w tym celu odejmuję 300kcal
a więc zapotrzebowanie na redukcji to 2476kcal z czego:
B-200g
T-174g
W-30g PRZEZ PIERWSZE KILKA DNI NASTĘPNIE ZWIĘKSZENIE do ok 150g
MOJA DIETA:

(przez pierwsze kilka dni Węgle do 30g dziennie, następnie zwiększe do ok150g)
Moje wymiary
Wzrost- 173cm
Waga -89kg
obwód w pasie - 110cm
aktywność fizyczna- 1.3 (3 razy trening siłowy, praca siedząca,3 razy w tyg trening interwałowy-bieganie))
Zapotrzebowanie kaloryczne- 2776kcal
Chcę zrobić redukcję tkanki tłuszczowej w tym celu odejmuję 300kcal
a więc zapotrzebowanie na redukcji to 2476kcal z czego:
B-200g
T-174g
W-30g PRZEZ PIERWSZE KILKA DNI NASTĘPNIE ZWIĘKSZENIE do ok 150g
MOJA DIETA:

Krzysztof Piekarz