SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Poniedziałkowy SPAM :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 144909

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12191
sforcia
zostawiam we wodzie i NIC nie mieszam



Nie mieszanie kaszy, która gotowana jest na mleku grozi swądem i siwym dymem w całym mieszkaniu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 901 Napisanych postów 7311 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111899
noooo domyslam się
dlatego dopisałam, że we wodzie

Bo mleko to dość specyficzna substancja.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12191
sforcia
noooo domyslam się
dlatego dopisałam, że we wodzie

Bo mleko to dość specyficzna substancja.


I strasznie złośliwa.
Jak się podczas gotowania na nie patrzy to niby wstydliwe i się nie rusza, jak tylko odwrócisz wzrok to od razu się napuszy i hyc z garnka .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 901 Napisanych postów 7311 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111899
ahahahahahahahhha idealny opis

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12191
Tak się zastanawiam. Jakie mięso najlepiej komponuje się z jaglaną?
Ja zazwyczaj smażę na patelni chudszy boczek, dodaję jaglaną i 2-3 jajka.
Ale jakby tak zrobić z jaglanej zapiekankę? Kurczak jakoś nie bardzo, mielone też, ale może z łopatka? Do tego brokuły, marchew i ser żółty? Jak myślicie?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 901 Napisanych postów 7311 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111899
jaglaną jadam tylko na słodko.
Ale wpisz sobie w google "smakoterapia" i wyskoczy blog kobitki która tworzy cuda z kaszy jaglanej, może znajdziesz jakaś inspirację

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27973
zkrainyczarow
Tak się zastanawiam. Jakie mięso najlepiej komponuje się z jaglaną?
Ja zazwyczaj smażę na patelni chudszy boczek, dodaję jaglaną i 2-3 jajka.
Ale jakby tak zrobić z jaglanej zapiekankę? Kurczak jakoś nie bardzo, mielone też, ale może z łopatka? Do tego brokuły, marchew i ser żółty? Jak myślicie?


z łososiem jest bardzo smaczna :)

a zapiekankę robiłam z mielonym udźcem krowy albo mielonym cycem indyka. duszę te mielone w pomidorach i czosnku, dodaję bazylii, by wyszedł taki sos spaghetti, zalewam tym kaszę, kładę żółty ser i do piekarnika. czasem dodaję zielonego groszku i jest wypas.

Zmieniony przez - TaDrugaKasia w dniu 2013-10-29 13:39:08

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12191
Aż się głodna zrobiłam, a przecież dopiero co zjadłam jaglaną na mleczku z twarożkiem i prażonym jabłkiem.

Dzięki za link do smakoterapii. Przeglądnę i może coś smacznego upichcę.
Mam nadzieję, że mojemu pierworodnemu podpasuje, bo jaglana to jedyna kasza, na którą nie kręci nosem (pewnie dlatego, że nie powiedziałam mu, że to kasza). Na słowo kasza reaguje tak jak kiedyś ja na flaki, albo większość dzieci na brokuły. Nie jem, bo nie. I już.
...
Napisał(a)
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 398 Napisanych postów 8425 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 142732
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Czy dobrze rozpisał? pomocy

Następny temat

początkująca prosi o pomoc :)

electro
Polecane artykuły