SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Proszę o dobra rade.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1079

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

75 kg 173cm

Staż treningowy

Rok

Cel cyklu

rzezba

Stosowane już wcześniej suplementy

rzadne

Stosowane wcześniej spalacze

rzadne

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

rzadne

Przewidziane finanse na cykl

byle by skuteczne

Uwagi i sugestie

chce się wyrzeźbić jak najbardziej się da!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24
Siemka mam 18 lat ważę 75 kg na 173 cm ćwiczę freerun parkour i częsty workout na siłownie nie chodzę tylko drążki mecze i szukam tutaj rady jakie suplementy mi polecicie na rzeźbę i też gdzie mogę dowiedzieć się o jakiejś porządnej diecie dla mnie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419139
bo nie masz, a to ze jak dorzucisz na siebie pare kg miesa to utrudni Ci to co robisz to lekka przesada imo,
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
zacznij od podstaw
http://potreningu.pl/plany tutaj otrzymasz profesjonalną pomoc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6798
Ograniczaj weglowodany jesli jestes na redukcji. Kup bcaa polecam hi-tec bcaa powder i do tego jakies białeczko np sfd wpc lub uns wpc econo 80 + betke z sfd . Powinno wystarczyć
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 394 Napisanych postów 24621 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105095
dwa pytania do papsiorek:

1. Po kij mu białko ?
2. I tutaj to samo ale w kwestii BA

Redukcja z waga 75kg ? efektem końcowym będzie szkielet

Dieta na dodatnim bilansie (rób masę ) przybędzie mięcha a póóóóźniej można myśleć o rzeźbie, to nie jest tak hop
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6798
up
pisze chłopak, ze chce sie maksymalnie wyrzezbić to mu dobrze radze. A białko i bcaa aby jak najmniej miesa stracić.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 394 Napisanych postów 24621 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105095
piszesz kompletne bzdury a nie dobrze radzisz, najpierw ogarnij podstawy- później ludziom doradzaj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24
masy nie chce zwiększać gdyż jak skacze parkour to nie chce stawów męczyć chce rzeźbić to co mam. A bardzo bym prosił kogoś kto się zna o polecenie jakieś kreatyny czy czegoś na przyrost samej masy mięśniowej .

Zmieniony przez - Kajoj w dniu 2013-10-27 10:15:38
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419139
tylko zeby cos rzezbic to trzeba miec co
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 394 Napisanych postów 24621 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105095
Najpierw zbuduj mięśnie- później zacznij "rzeźbę"- wyłonienie nabranego mięśnia z nadmiaru wody pod skórą i tkanki tłuszczowej, nie ma czegoś takiego że nagle rzeźbę robisz to nie tak hop
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24
mam co rzeźbić .. żeby mieć co rzeźbić muszę mieć wagę 120kg ? chce się trochę tłuszczyku pozbyć a potem zbudować trochę więcej masy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419139
nie nie trzeba ważyc 120kg,
ale bez przesady tez, do tego staz 1 rok , co mozgles zbudowac w tym czasie skoro waga to 75kg?
jak mozesz to wrzuc jakies zdjecie,
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomożecie ?

Następny temat

Biogenix - AerO2

electro
Polecane artykuły