SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jedzenie w pojemnikach pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 969
Nie ma różnicy:) tylko pamiętaj żeby schować do lodówki jak zrobisz wieczorem:D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 485 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13606
u góry mam np 2 pojemniki na jedzenie dałem po 100 g ryżu na to położyłem po 200 g indyka przyprawionego pokrojonego w kostki i dorzucę no to wszystko warzywa poleje oliwą z oliwek :) jak mam 1 zm to wieczorem dzień wcześniej robię i wkładam do lodówki a rano tylko wyciągam i lecę do pracy co do tego twarogu możesz dodać troszeczkę np jogurtu naturalnego żeby był bardziej kremowy i np szczypiorek, rzodkiewkę i oliwę z oliwek albo olej lniany

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
Ładnie to wygląda , długo smażysz mięcho ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 485 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13606
niedługo az zmieni kolor na taki co na zdjęciu nie wiem ile mi to zajmuje 8-10 min na małym ogniu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
Jeszcze mam pytanko : co lepiej wybrać ryż pełnoziarnisty czy może biały lub paraboliczny ? Nie wiem czy dobrze rozumuję ale wydaje mi się , że biały szybciej się wchłania , a pełnoziarnisty przez większy okres czasu ?
I czy można non stop lecieć na kombinacji ryż + kurak\indyk , czy trzeba zmieniać posiłki ? Czy po prostu to kwestia znudzenia smakiem ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 485 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13606
najlepiej dostarczac bialka z roznych zrodel ja jem z weglowodanow platki gorskie, ryz bialy, brazowy, kasze gryczana, makaron razowy robie na co mam ochote , jem praktycznie codziennie kurczaka lub indyka ale 50 % reszty posilkow stanowia ryby np tunczyki lososie i serki wiejskie :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
Czyli jak np mam 6 posiłków to mogę robić tak ,że w 1 białko z jajek w 2-4 kurak\indyk 5 np. serek wiejski 6 twaróg chudy ? W 5 jakąś rybę jeszcze mógłbym wrzucić , bo ogólnie nie przepadam za rybą..
Bo co do węgli to ja korzystam głownie z ryżu i makaronu pełnoziarnistego , czasami też z kaszy.
A czy taki posiłek makaron pełne ziarno + ser mozzarella w proporcjach 200g makaronu 100g sera + sos (oliwa,czosnek,bazylia) (kcal:1018,gB 56 , gW 130 ,gT 27) to wartościowa rzecz czy może lepiej wrzucić coś innego ?

Zmieniony przez - Sean12 w dniu 2013-10-23 00:14:41
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1598
18 lat i takie pytania :D obojętne, obyś nie zrobił tego "chinola" w poniedziałek a zaczął konsumować w piątek, chociaz pewnie i tak by było zjadliwe. Kurczak juz przerobiony może poleżeć w lodówce przez noc... nic się nie stanie na mln %, no chyba ,że ja Ci go zjem ;D na cała sterte swoich pytań tu masz odpowiedzi.. https://www.sfd.pl/[ART]_CO_JEŚĆ_GDY_JESTEŚMY_W_SZKOLE/PRACY__strona_1_i_20-t525889.html

Zmieniony przez - set w dniu 2013-10-23 10:40:56
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
Kto pyta nie błądzi mówią :D

A pro po z innej beczki , w dzien treningowy kalkulator mi wyliczył zapotrzebowanie 3200 , a w nietreningowy 2200 . Jak wy jecie w DNT ? Mam się do tego zastosować czy codziennie szamać na te 3200 ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę by GromUS

Następny temat

bułki badz chleb zamiast ryżu...

electro
Polecane artykuły