Witam. Od nie dawna zacząłem trenować. Chcę ogólnie przybrac na masie i miec większą łapę. Ćwiczę już tydzień. W pon, śr i piąt. Staram sie jeść sporo dań z białkiem.
Wiek: 17 lat
Waga: 80 kg
Wzrost: 180cm
Ogólnie teraz mam ciągle zakwasy. To dobrze? Proszę o sensowne odpowiedzi. Jestem poczatkujacy ;) Jeśli napisałem posta w złym dziale to proszę o przeniesienie.
Wiek: 17 lat
Waga: 80 kg
Wzrost: 180cm
Ogólnie teraz mam ciągle zakwasy. To dobrze? Proszę o sensowne odpowiedzi. Jestem poczatkujacy ;) Jeśli napisałem posta w złym dziale to proszę o przeniesienie.
Krzysztof Piekarz