Witam
Chciałbym zacząć regularne ćwiczenie na siłowni, lecz nie wiem na początku od czego zacząć. Otóż, mam 22 lata, 193 cm wzrostu i wagę 91 kg. Chodzi mi o to, że nie wiem przy moim wzroście i wadze rozpoczynać trening na masę czy jednak rozpocząć bardziej od jej zbijania i zająć się bardziej rzeźbą. Efekt jaki chcę osiągnąć to poprawienie górnych partii ciała oraz zbicie lekkiego brzucha.
Chciałbym zacząć regularne ćwiczenie na siłowni, lecz nie wiem na początku od czego zacząć. Otóż, mam 22 lata, 193 cm wzrostu i wagę 91 kg. Chodzi mi o to, że nie wiem przy moim wzroście i wadze rozpoczynać trening na masę czy jednak rozpocząć bardziej od jej zbijania i zająć się bardziej rzeźbą. Efekt jaki chcę osiągnąć to poprawienie górnych partii ciała oraz zbicie lekkiego brzucha.
Krzysztof Piekarz

