SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki atlas kupić?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 473
Witam

Chciałbym kupić sobie jakiś atlas do domowego użytku - po prostu nie mam czasu, aby bierać na siłkę tak często jakbym chciał.
Czy moglibyście doradzić jaką firmę wybrać? Znalazłem jakiś z obciążeniem 90 kg za 1400 zł - hehe z dostawą do domu :)
Czy to wogóle dobry pomysł, czy może odczekać i kupić coś droższego?

Proszę o jakieś rady. Pozrawiam.

http://***********/6x2z7 - Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness
http://***********/3s3q2 - Czy stać Cie na to, aby nie być bogatym?

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Osoby zaczynające swoją przygodę z kształtowaniem sylwetki często boją się chodzić na siłownie z różnych względów. Najczęściej wstydzą się lub boją niepochlebnych komentarzy. Z tego też względu postanawiają kupować sprzęt i trenować w domu. Bez wątpienia jest to lepsze niż nic. Jednak z reguły kończy się to po roku tym, że sprzęt jest sprzedawany, a trenujący (o ile nadal trenuje) decyduje się jednak na siłownię. Z kolei efekty, które byś osiągnął, trenując w tym czasie na siłowni, byłby sporo lepsze. Kupowanie dobrej jakości sprzętu, obciążenia, to ogromne wydatki. Poza tym trzeba mieć w domu sporo miejsca, aby wszystko to pomieścić. Dlatego też warto przemyśleć kwestię i sens trenowania w domu.

Jeżeli jednak nadal wolisz trenować w domu, to zamiast kupowania atlasu, zdecydowanie lepiej będzie zakupić taki sprzęt jak:

- sztanga olimpijska,
- obciążenie dla osoby początkujące do 100 kg,
- sztanga wąska, łamana,
- solidna ławeczka z osobnymi stojakami,
- dobrej jakości drążek,
- kettle 12,16,24 kg po dwie sztuki,
- TRX,
- gumy treningowe,
- roller.

Niestety tak, czy siak musisz się liczyć z tym, że wydatek będzie na pewno powyżej 3000-4000 zł.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4930
witaj. ja kupilem sprzet za 5000 i jestem baaardzo zadowolony. sprzet przywiezli, ale jak dobrze pamietam, trzeba bylo zaplacic za przewoz. tak wiec mysle, ze zaczekaj troche i kup cos porzadnego

"Czy swiat sie wiele zmieni, jesli z mlodych gniewnych wyrosna starzy w****ieni??"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 473
A czy znacie może jakieś oferty sklepów, które można przeglądnąć na necie?

http://***********/6x2z7 - Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness
http://***********/3s3q2 - Czy stać Cie na to, aby nie być bogatym?

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
5 tys ? daj linka !

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dolar-gd:
http://www.hes.pl
http://www.paco.com.pl
http://www.sewim.com.pl

A zamiast atlasu polecam: ławeczkę (koniecznie regulowaną najlepiej pozioma, jak i pion w dół i w górę), z przyrządem na nogi (pokuś się już o jakąś porządną, aby ten przyrząd na nogi wytrzymywał troszkę!), stojaki (oczywiście...), gryf prosty (170-180cm...), sztangielki regulowane (minimum 2...), drążek (wmontuj do drzwi...), gryf łamany, obciążenie ok 100kg (jak masz hajc to więcej), modlitewnik i ewentualnie wyciąg górny (jak masz jeszcze troszkę kasiory...). Pozdrawiam...
Ps. zwracaj uwagę na średnicę gryfu i obciążenia...

"Człowiek - Maszyna!"
*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 473
Dzięki za linki :)
Hantle mam, drążek również. JEdnak jak przeliczyłem ile musiałbym wydać na dodatkowe gryfy i obciążenie to wyszło mi, że atlas wyjdzi mi ekonomiczniej.

http://***********/6x2z7 - Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness
http://***********/3s3q2 - Czy stać Cie na to, aby nie być bogatym?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12079
Nie ma jak wolne ciężary. Chyba, że masz problemy z kręgosłupem. Ja na maszynach ćwiczę tylko grzbiet oraz uda. Grzbiet, ponieważ jestem cienki na drążku, a nogi gdyż nie lubię wiązać ciężarków do kostki.
Popieram StaRa_EkiPa. Regulowana ławka, sztanga, sztangielki i wyciągi to podstawa. Sam atlas to za mało. Chyba, że masz naprawdę dużo szmalu i miejsca w domu i kupisz prawdziwą ławkę kulturystyczną z wbudowaną hack maszyną. Widziałem taką na necie. Śliczności ale z obciążeniami to na pewno ok. 5000 PLN i 500 kg żelastwa.

Sobkr
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 473
W moim przypadku ławeczka i sztanga odpadają. Kręgosłup by mi pękł ;o)
1

http://***********/6x2z7 - Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness
http://***********/3s3q2 - Czy stać Cie na to, aby nie być bogatym?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2080
ja KUPIŁEM atlas w Hypenovej (takie coś jak geant czy hit) za 500 zł!!!
Była przecena i od razy namówiłem starych. uważam żę atlas nie jest taki zły i jak na może potrzeby jest OK. Firma 4power. Nie jest najwyższa klasa ale skoro nie widać różnicy to po co przepłacać...
1

Sigma Nowy Sącz total wypas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 473
"skoro nie widać różnicy to po co przepłacać..." :)
A jakie ma obiążenie?

http://***********/6x2z7 - Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness
http://***********/3s3q2 - Czy stać Cie na to, aby nie być bogatym?

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 182
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto ma lepiej, niższy czy wyższy

Następny temat

ocencie!!!!!!!!!

Shoty
Polecane artykuły