SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ATLAS...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Prosze, niech ktos poprawi blad w atlasie cwiczen.
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.htm#1 glowa krotka i dluga sa zaznaczone na odwrot. Skoro ciagle sie kogos tam odsyla to lepiej zeby nie bylo bledow.

Nie ma ludzi nieomylnych...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
https://www.sfd.pl/temat73346/ tu niby jest tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Z calym szacunkiem...ale pewne rzeczy sa dla mnie oczywiste. I to, ze ktos przyslal skany z gazety kulturystycznej (w ktorej tez zdarzaja sie bledy) nie jest dla mnie argumentem. Zreszta nie wiem tak naprawde czy na przekroju to nie jest przeciwna reka do tej, o ktorej Ty myslisz . (ciezko mi sie wypowiadac, bo obrazka nie moge powiekszyc a przewaznie mi sie w ogole nie laduje..- cos z przegladarka).
Jesli spojrzysz na swe prawe ramie to biceps ma dwie glowy. Ta, ktora znajduje sie po stronie przysrodkowej to Caput breve m. biciptis brachii (czyli glowa krotka) a ta, ktora znajduje sie po stronie bocznej w stosunku do pierwszej to Caput longum m. biciptis brachii (glowa dluga). Inna mozliwosc nie wchodzi w gre.
Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze prosze o usuniecie bledu.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
michail jakąś scieme nam wciska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zartuje of kors :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie wiem czemu moja wypowiedz nie wysłała sie ale
PRZECZYTAJ POST CAŁY TAM DAELJE MOWI chyba mwashi ZE POMYLILI GŁOWY ! MNIEJSZA JEST WEWNĘTRZNA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
O...dzieki faku. No widzisz. Nie czytalem dokladnie. Natomiast od razu rzucilo mi sie w oczy, ze jest na odwrot...a mam takie lekkie zboczenie zawodowe
Swoja droga, nie ma mozliwosci poprawienia tego?
SOG leci.

Zmieniony przez - GallAnonim w dniu 2004-03-15 23:17:20

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no nie wiem michail widzial napewno ten post co dalem linka ... choć to prawda ze moja glowa WIEKSZA jest mniejsza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bule w szyji ???

Następny temat

czy daleko tak zajde?

WHEY premium