SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mono+dieta+siłownia+treningi MMA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 659
Witam. Jestem ektomorfikiem, ważę 70-71kg, mam 183cm wzrostu.
Czy z planem tygodnia
-poniedziałek 1.5h MMA
-wtorek siłownia 1.5h
-środa MMA 1.5h
-czwartek siłownia 1.5h
-piątek MMA 1.5h
-sobota siłownia 1.5h
niedziela wolna.
Trzymając dietę typowa masówa(kurczaki,ryże,serki wiejskie wiadomo)
I treningu równiez na masę mięśniową. Chciałbym zakupić odżywkę i pomyslałem o mono dokładniej "Universal Nutrition - Creatine micronized powder - 500g" nie wiem czy to będzie dobre połączenie z tym wszystkim. Chciałbym aby ktoś doradził czy mono pasuje do tego zestawu zajęć.
ps. jeżeli będę trzymał dietę, brał mono i trenował MMA to jak jeden dzień w całym cyklu wypiję alkohol na imprezie nie do zarzygania tylko tak z kilka piwek to może to przynieść jakieś spore spadki?
Proszę o poważne wypowiedzi.
Dodam że na MMA jest spory wycisk, koszulka cała mokra po treningu.


Zmieniony przez - Honet w dniu 2013-10-01 19:31:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32554
tak kreatyna nadaje się na mase
co do firmy nie ma większej różnicy czy to będzie Universal czy FA
po alkoholu nie będzie spadków jeśli będzie to raz na jakieś czas, alkohol i sport się nie łączą
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3098 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19419
Jezeli napijsz si ten raz jedyne podczas cyklu nic wiekszego sie nie zdarzy
Jesli chodzi o mono celum w tansze nie ma sensu przeplacac
Wybierz cos z tych:sci-tec,hi-tec,activlab,sfd,vitalmax celuj raczej w proch wychodzi ekonomiczniej
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer ?

Następny temat

Jakie odżywki? (14lat)

electro
Polecane artykuły