witam. jak narazie moje rozwazania sa czysto teoretyczne ale zamiezam to na sobie przetestowac
jestem ciekaw co Wy o tym wszystkim myslicie czy moj plan sie powiedzie??
Tak wiec rozpoczynam moje rozwazania. Najtanszym i najbardziej dostepnym gainerem moze okazac sie po prostu kakao rozpuszczalne pite z mlekiem. U mnie w miescie kosztuje ono ok. 4zł za 300g. mnozac to przez 10 daje nam 40zł za 3kg. mam przed soba jedno pudełko po kakao. oto jego skład:
w 100g produktu: Białko-- 5,7g; Węglowodany-- 79g; Tłuszcze-- 2,6g.
jak widac nie ma tu za dużo białka ale mieszając te kakao z dość dużą ilością mleka można to nadrobić
(podkreślam ze narazie są to rozważania teoretyczne). i tak mieszając np. 50g kakao z 300ml mleka(0%) otrzymujemy: Białko-- ok.13g; Węglowodany-- 54,5g; Tłuszcze-- 1,3g. nie jest to nic specjalnego ale za taką cene myśle ze można spróbować. co o tym myślicie??
pozdrawiam
::)
jestem ciekaw co Wy o tym wszystkim myslicie czy moj plan sie powiedzie??
Tak wiec rozpoczynam moje rozwazania. Najtanszym i najbardziej dostepnym gainerem moze okazac sie po prostu kakao rozpuszczalne pite z mlekiem. U mnie w miescie kosztuje ono ok. 4zł za 300g. mnozac to przez 10 daje nam 40zł za 3kg. mam przed soba jedno pudełko po kakao. oto jego skład:
w 100g produktu: Białko-- 5,7g; Węglowodany-- 79g; Tłuszcze-- 2,6g.
jak widac nie ma tu za dużo białka ale mieszając te kakao z dość dużą ilością mleka można to nadrobić
(podkreślam ze narazie są to rozważania teoretyczne). i tak mieszając np. 50g kakao z 300ml mleka(0%) otrzymujemy: Białko-- ok.13g; Węglowodany-- 54,5g; Tłuszcze-- 1,3g. nie jest to nic specjalnego ale za taką cene myśle ze można spróbować. co o tym myślicie??
pozdrawiam
::)
Krzysztof Piekarz
na śniadanko 100g +0,5l mleka 0,5%+ 100g sera chudego i mamy pełen wypas "gainerowe" śniadanie - jakieś 80g węgli+45g białka