SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kaloryfer cz.2

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1145 Napisanych postów 5029 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 288245
sog
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3970
jestem bardzo ciekawy twojego systemu treningowego jeśli byłbyś tak uprzejmy to wrzuć go na forum !!!
P.S. Bardzo chętnie dałbym co sog'a no ale ten przeklęty abonament !
poczój się, że dostałeś odemnie takiego wielkiego duchowego sog'a
pozdr.

Dzielność nie jest właściwością ciała, lecz duszy; stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg.

Dzielność nie jest właściwością ciała, lecz duszy; stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 28956
Bardzo fajna sylwetka podobaja mi sie barki
popracuj nad bicepsami bo w porownaniu do reszty wygladaja dosc mizernie

-------------------
Pozdrawiam vorhil
-------------------
The hand of fate is moving and the finger points to you !

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16011
No cóż, już to pisałem ale powtórzę: jest wizualnie dobrze ale pamiętaj o łapaniu masy (Tobie to przydałoby się trochę zatłuścić = więcej jeść na zimę ww, żeby było puźniej z czego się odchudzać, a przy tym złapiesz więcej masy). Spróbuj cosik ale myślę że za 2-4 lata rzeczywiście powinieneś pomyśleć o jakiś debiutach. Trzymaj się i ćwicz dalej

Chcesz mieć silne bicepsy? Rób przysiady
Moje zdjecia po 2 latach cwiczen: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=98484
[https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/31.gif[/img]]=_=SFD 100% CLEAN CLUB=_=[]=_=SFD 100% CLEAN CLUB=_=[]=_=SFD 100% CLEAN CLUB=_=[[img]../../buziaki/31.gif" alt="" />]

http://www.Szybkitrening.pl - dobra alternatywa dla ćwiczeń siłowych przy braku czasu...
Chcesz mieć silne bicepsy? Rób przysiady
Moje zdjecia po 2 latach cwiczen: http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=98484&x ,
Dobry trening brzucha z magazyny "Flex":
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=93118&x
=_=SFD 100% CLEAN CLUB=_=

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 5214
Dzieki za duchowego soga!A biceps wlasnie jakos wolniej rosnie od reszty. A jesli chodzi o trening to spoko , wyglada on nastepujaco:Cwicze 4 x w tygodniu:
-Poniedzialek: Klatka ,Biceps ,Triceps
KLATKA-4cwiczenia:
1.Klatka na lawce pochylej 3 serie po 10/8/6 powtorzen progresja w kazdej serii o 5 kg
2.Klatka na lawce poziomej i reszta jw.
3.Rozpietki na lawce skosnej 3 serie po 10 powtorzen(progresja)
4.Przenoszenie 3 serie po 10 powtorzen(staly ciezar)
BICEPS-3cwiczenia :
1.Na 3 , 3 serie po 10 powtorzen (progresja)
2.Biceps na gryfie lamanym 3 serie po 10 powtorzen (progresja)
3.Mlotki 3 serie po 10 powtorzen (staly ciezar)
TRICEPS-3cwiczenia:
1.Pompki 3 serie po 10 powtorzen (progresja plecak z ciezarami na plecy)
2.Francuskie 3 serie po 10 powtorzen (progresia)
3.Na atlasie sciaganie do dolu 3 serie po 10 powtorzen(staly ciezar)
WTOREK: Barki ,Plecy ,Brzuch:
Barki-3cwiczenia:
1.Barki przednie gryfem 3 serie po 0 powtorzen (progresja)
2.Barki tylnie gryfem wyciskanie za glowe 3 serie po 10 powtorzen (progresja)
3.Dociaganie gryfu lamanego do brody 3 serie po 10 powtorzen (progresja)
PLECY-4cwiczenia:
1.Drazek podciaganie za glowe 3 serie po 10/8/6 powtorzen
2.Drazek podciaganie z przodu i reszta jw.
3.Na atlasie 3 serie po 10 powtorzen(progresja)
4.Na atlasie dociaganie na siedzaco do brzucha 3 serie po 10 powtorzen (progresja)
BRUCH-2cwiczenia
1.Brzuszki na lawce skosnej
2.Podciaganie nog do gory
Piatek=Poniedzialek
Sobota=Wtorek

"Nie ma ze boli!!!"

"Nie ma ze boli!!!"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 535 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15737
Dobre proporcje, widać że znasz sie troche na rzeczy i napewno idziesz w dobrym kierunku. Oby to wszystko było z "głową"

Go to hell...!(There is no life,without the pain) NIEZRZESZONY

NIEZRZESZONY

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3970
a jeśli chodzi o brzuch to jak wygląda rozkład seri na te 2 ćwiczenia ?

Dzielność nie jest właściwością ciała, lecz duszy; stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg.

Dzielność nie jest właściwością ciała, lecz duszy; stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 5214
W pierwszym cwiczeniu 3 serie po 20 powtorzen , w drugim cwiczeniu 3 serie od 15-20 powtorzen

"Nie ma ze boli!!!"

"Nie ma ze boli!!!"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6431
elegancko;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 59852
jak dla mnie za***iście

كل واحد حيا
mAt3uSz
*Doradca działu Aktualności*

Pozdrawiam
Mateusz

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pokażcie swoje efekty:)

Następny temat

cornel

electro
Polecane artykuły