SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pierwszy cykl, pomoc przy wyborze odżywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1138

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga / wzrost

79/178

Staż treningowy

9 msc

Cel cyklu

wzrost masy mięśniowej

Stosowane już wcześniej suplementy

-

Stosowane wcześniej spalacze

-

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

-

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

dieta nie była układana szczegółowo jest to bardziej na zasadzie porad dotyczących tego co jeść, co nie, kiedy, i w jakich ilościach co znalazłem na tym forum i mogę stwierdzić że jest skuteczna gdyż w 6 miesięcy poszło zbędne 15 w dół a od 3 miesięcy utr

Przewidziane finanse na cykl

300 zł, może być i więcej

Uwagi i sugestie

jak długi powinien być cykl gdyż jedni mówią o 4 tygodniach inni o 6 czy to ma związek ze stażem czy z czym bo nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 173
Witam

to mój pierwszy post na forum które od jakiegoś czasu jednak śledzę. Chciałbym abyście mi pomogli w doborze odżywek na mój pierwszy cykl. Z góry dzięki za pomoc, na każde pytanie odpowiem.

2) wiek - 22
3) waga/wzrost - 178/79
4) staż treningowy - 9 miesięcy
5) cel cyklu - wzrost masy mięśniowej
6) stosowane już wcześniej suplementy - brak
7) stosowane wcześniej spalacze - brak
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od - brak
9) ilość dni wolnych od kreatyny - nigdy nie brałem
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) - dieta nie była układana szczegółowo jest to bardziej na zasadzie porad dotyczących tego co jeść, co nie, kiedy, i w jakich ilościach co znalazłem na tym forum i mogę stwierdzić że jest skuteczna gdyż w 6 miesięcy poszło zbędne 15 w dół a od 3 miesięcy utrzymuje wagę +/- 1 kg
11)przewidziane finanse na cykl - 300 zł, może być i więcej
12) uwagi i sugestie - jak długi powinien być cykl gdyż jedni mówią o 4 tygodniach inni o 6 czy to ma związek ze stażem czy z czym bo nie wiem


Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3098 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19419
Cykl kreatynowy najlepiej zeby trwal od 8-12 tyg
Jezeli bd to twoj pierwszy cykl to kup najtansze mono tzn kreatyne monohydrate np z vitalmax,scitec,activ-lab
Do mono mozesz dorzucic beta-alanine moze byc od sfd najlepiej kup 2 puchy ba poniewaz od razu nie zauwazysz efwktow
Dawkowanie
Dt 5g mono z rana i 5 g po treningu
Dnt 5g z rana
Beta-alanine dawkuj 5 g codziennie
I uluz sobie porzadna diete
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24421
Jeżeli masz dobrą dietę i widzisz efekty to plus dla ciebie, natomiast na pierwszy cykl kupiłbym mono solo i pojechałbym z tym 8 tyg. Pamiętaj, że efekty i tak zależne są tylko i wyłącznie od treningów oraz diety.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 173
a co sądzilibyście o takim zestawie jak kreatyna + białko + nitrobolon + ewentualnie BCAA ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
Monohydrat kreatyny + beta-alanina.

Odżywki, witaminy, minerały etc. jeżeli wymaga tego odżywianie.

Tyle.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24421
Dokładnie j/w
białko itd. to wedle braków już.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 173
czyli rozumiem że nie polecacie BCAA do kreatyny ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24421
BCAA można łączyć z kreatyną, jeżeli masz kasę, to oczywiście możesz sobie dodatkowo zakupić i popijać przed/w czasie treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 173
rozumiem
a zakładając że kupił bym tą mono kretę + beta alanine do tego BCAA + białko i witaminy (nawiasem czy polecacie TOP 10 które tu widziałem na forum) to moglibyście mi pomóc w dawkowaniu tych wszystkich specyfików ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24421
mono w dt: 2x5g (rano na czczo/do śniadania, po treningu)
dnt: 5g rano
ba: 5g ed
bcaa: 1g/10kg mc w czasie treningu
białko wedle braków
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 173
a jeszcze p3pe powiedz mi czy dzień w którym mam boks mam uważać za dzień treningowy czy tylko siłka ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz- Lipo Rush czy Hyperlean?

Następny temat

Jeden długi, czy dwa mniejsze cykle ?

electro
Polecane artykuły