Witam, gdyż mam taki problem - biegam już ok. miesiąca kondycja już mi się w miarę poprawiła lecz pozostaje jedynie ból podczas biegu, sądzę iż jest to spowodowane moją wagą lecz spadłem 5kg w dół i nie rozumiem dlaczego tak się dzieje. (Ból w łydkach i kostkach)
Może polecicie jakieś domowe sposoby na pozbycie się tego bólu gdyż jest od bardzo uciążliwy podczas biegu.
Gdy się zawsze tak działo robiłem przerwę jeden dzień i już ból był mniej
uciążliwy ale od jakiegoś czasu(2/3 dni)zauważyłem iż nic się nie zmienia.
Może zna ktoś jakiś dobry sposób, z góry dzięki.
Ps: Mój kolega powiedział mi że po kolejnym miesiącu powinien ból ustąpić
Może polecicie jakieś domowe sposoby na pozbycie się tego bólu gdyż jest od bardzo uciążliwy podczas biegu.
Gdy się zawsze tak działo robiłem przerwę jeden dzień i już ból był mniej
uciążliwy ale od jakiegoś czasu(2/3 dni)zauważyłem iż nic się nie zmienia.
Może zna ktoś jakiś dobry sposób, z góry dzięki.
Ps: Mój kolega powiedział mi że po kolejnym miesiącu powinien ból ustąpić
Krzysztof Piekarz