SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból podczas biegania

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 259 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
Niedawno podczas biegania nagle złapał mnie ból w lewej strony w okolicach pępka. (jakieś 2-3cm na lewo i 1cm w góre) Podobne do kolki, tylko że 10x gorsze. Zacząłem widzieć jakieś małe plamki, ale gdy przykucałem to było troszeczkę lepiej.
Jak usiadłem na ławkę to zachciało mi się rzygać, ale jak już "przyjąłem pozycję do wystrzału"()...to odechciało mi się ale ból nadal był.
Po chwili po tym jak wróciłem do domu, to przestało boleć.

Może wie ktoś co to mogło/może być?

"Knowing is not enough, we must apply. Willing is not enough, we must do"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Może skurcz w bebechach, może się objadłeś, ale chyba bardziej z wysiłku...

Ponów bieg dla porównania...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 259 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
Z przejedzenia raczej nie, bo zjadłem 2 kromki chleba jakieś 1-2h przed biegiem. Bałem się że to coś poważnego więc dałem sobie spokój z wysiłkiem. Jak wróce to powiem. pozdro

"Knowing is not enough, we must apply. Willing is not enough, we must do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
to moze głodny byłes poprostu ???

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
moze skurcz w bebechach - fajnie to brzmi Krzykacz

a kolega nic nie pisze na temat swojej kondycji do biegania? Uprawiasz w ogole jakiś sport? Czy może po długiej przerwie wziąłeś się za bieganie od razu? Może warto zacząć od takich cykli pare minut szybkiego marszy, potem tyle samo minut truchtu i tak kilka razy powtórzyć? np 5 min marsz, 5 min bieg, 5 min marsz itd, ewentualnie wydlużyć/skrócić czas wedle życzenia, dopiero po jakims czasie zabierać się za samo bieganie

a jeśli z kondycją nie ma problemów bo kolega uprawia sporty, to niech się zastanowi czy była solidna rozgrzewka przed tym bieganiem...

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Co by to nie było, Kolega musi powtórnie się przebiec i zaobserwować czy coś podobnego zaistaniało. Inaczej się nie dowie a psychika go zje...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 259 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
z kondycją nie mam problemów, biegam parę miesięcy i to był pierwszy raz.
A przebiec się chyba jednak nie dam rady, bo szedłem dzisiaj szybkim marszem i już wtedy zaczynało boleć.

"Knowing is not enough, we must apply. Willing is not enough, we must do"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cisniecie tetnicze...

Następny temat

praca nocna a rozwoj miesni

WHEY premium