WSTĘP
Witam wszystkich!
W skrócie mam 23 lata i myślę że czas zrzucić ten shit z siebie do końca!
Krótka historia:
W czerwcu zeszłego roku ważyłem maxymalnie 149,6kg, jak po imprezie wszedłem na wage i to zobaczyłem to powiedziałem dość! i od następnego dnia nastąpiła zmiana nawyków żywieniowych, żadnych słodyczy słodkich napojów etc.
W pierwszym miesiącu spadło do 142kg, następnie przez 4 miesiące z kolegą chodziłem na siłownie dalej starając się nie jeść syfów i spadło do 129kg w listopadzie zmieniłem prace i miejsce zamieszkania
znów zaczeło się syfowe jedzenie ale waga obecnie wskazuje około ~125kg, więc zgubiłem już ponad 20kg, ale drugie tyle przedemną!
PLAN
Wczoraj przeglądając internet zobaczyłem że 10km ode mnie otworzyli nowy kompleks, siłownia, sauny, baseny itp! I uświadomiłem sobie że to moja szansa! Dzisiaj byłem już pierwszy raz na treningu, kupiłem miesięczny karnet z nielimitowaną liczbą wejść i zaczynamy!
Temat ten zakładam aby śledzić swoje postępy.
Ćwiczyć zamierzam codziennie przed pracą + jak się uda to w weekendy więc 5/7 dni w tygodniu w tym 3 dni FBW oraz 4 dni samych aerobów z interwałami.
TRENING
Moje doświadczenie na siłowni to kilka miesięcy więc tyle co nic, bede przeglądał forum i postaram się ułożyć jak najlepszy plan dostosowany do moich możliwości, planuje 3x w tygodniu ćwiczyć siłowo a po treningu kręcić aeroby, oraz 4 dni samych aerobów z interwałami.
DIETA
Podstawowe zasady zdrowego żywienia znam i bede starał się ich przestrzegać, jednak bez dokładnego planu i rozpiski.
Zdjęcia, dokładną wagę oraz wymiary wrzuce tutaj jutro!
Trzymajcie kciuki!
Witam wszystkich!
W skrócie mam 23 lata i myślę że czas zrzucić ten shit z siebie do końca!
Krótka historia:
W czerwcu zeszłego roku ważyłem maxymalnie 149,6kg, jak po imprezie wszedłem na wage i to zobaczyłem to powiedziałem dość! i od następnego dnia nastąpiła zmiana nawyków żywieniowych, żadnych słodyczy słodkich napojów etc.
W pierwszym miesiącu spadło do 142kg, następnie przez 4 miesiące z kolegą chodziłem na siłownie dalej starając się nie jeść syfów i spadło do 129kg w listopadzie zmieniłem prace i miejsce zamieszkania
znów zaczeło się syfowe jedzenie ale waga obecnie wskazuje około ~125kg, więc zgubiłem już ponad 20kg, ale drugie tyle przedemną!
PLAN
Wczoraj przeglądając internet zobaczyłem że 10km ode mnie otworzyli nowy kompleks, siłownia, sauny, baseny itp! I uświadomiłem sobie że to moja szansa! Dzisiaj byłem już pierwszy raz na treningu, kupiłem miesięczny karnet z nielimitowaną liczbą wejść i zaczynamy!
Temat ten zakładam aby śledzić swoje postępy.
Ćwiczyć zamierzam codziennie przed pracą + jak się uda to w weekendy więc 5/7 dni w tygodniu w tym 3 dni FBW oraz 4 dni samych aerobów z interwałami.
TRENING
Moje doświadczenie na siłowni to kilka miesięcy więc tyle co nic, bede przeglądał forum i postaram się ułożyć jak najlepszy plan dostosowany do moich możliwości, planuje 3x w tygodniu ćwiczyć siłowo a po treningu kręcić aeroby, oraz 4 dni samych aerobów z interwałami.
DIETA
Podstawowe zasady zdrowego żywienia znam i bede starał się ich przestrzegać, jednak bez dokładnego planu i rozpiski.
Zdjęcia, dokładną wagę oraz wymiary wrzuce tutaj jutro!
Trzymajcie kciuki!
Krzysztof Piekarz
ale to sam dojdziesz do tego. Chociaż rowerek to jeszcze dość łatwa forma.
