Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
to juz chyba moje ostatanie pytanie i zaczynam z suplami. Ale jetem ciekaw na co dokładnie jest ten cykl Dąbka na siłe czy mase???
chociaż to mnie tak bardzo nie interesuje. Bardziej mi zależy na tym czy zastosowac go przed cyklem kreatynowym czy po cyklu kratynowym????
Ponoć efekty mozna porównymwac do kretyny(tylko tak słyszałem)
Szacuny
5
Napisanych postów
685
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
8020
jak cwiczylem la i moj kumpel stosowal cylk dabka to mial za***iscie duzo energii i strasznie dobra wytrzymalosc- sila tez poszla bo jak robilismy na nogi to w tym ikresie niezle mu szlo
ja sam mam zamiar zrobic za jakies 2 miehy ale sie boje ze mozna sie uczulic na pszczolki- co o tym sadzicie experci?
zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos
zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos
Szacuny
0
Napisanych postów
28
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
661
brałem Dąbka razem z kretka , plus dobra dietka
efekt :
masa jakie 1,5 kg
sila - za***isty zrost
wytzymalosc - za***isty zrost
regeneracja - za***iscie szybka ;)
tluszcz - spadek tkanki tluszczowej
ogolnie polecam , a co do tego ze dziala najlepiej na ludzi co nigdny nic nei brali to na pewno masz racje , ale na mnie dzialal ten cykl super a bralem juz chyba wszytkie suplementy co sa na rynku ( nigdy nie bralem sterydow)
Szacuny
1
Napisanych postów
231
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
8331
a propo tego cyklu ile trzeba szykować kasy żeby zrobić taki cykl
jedni mówią że 80 zł wystarczy a inni że nawet koło 200 PLN więc jak to w końcu jest i czy stosować go podczas treningu na siłe czy dopierwo po nim
"...Rozkroku mistrz i przykucania, Brzuch ma w dwudziestu minach.
Biją mu brawo, on się kłania, na odpowiednich witaminach"
Szacuny
34
Napisanych postów
11776
Wiek
41 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
62881
na sile i odpornosc
Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1 Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki Michał G. "GÓRAL" https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100334 my foto:)
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<
>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki