SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

cykl Dąbka na siłe czy mase????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to juz chyba moje ostatanie pytanie i zaczynam z suplami. Ale jetem ciekaw na co dokładnie jest ten cykl Dąbka na siłe czy mase???
chociaż to mnie tak bardzo nie interesuje. Bardziej mi zależy na tym czy zastosowac go przed cyklem kreatynowym czy po cyklu kratynowym????
Ponoć efekty mozna porównymwac do kretyny(tylko tak słyszałem)


kileer
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8020
jak cwiczylem la i moj kumpel stosowal cylk dabka to mial za***iscie duzo energii i strasznie dobra wytrzymalosc- sila tez poszla bo jak robilismy na nogi to w tym ikresie niezle mu szlo
ja sam mam zamiar zrobic za jakies 2 miehy ale sie boje ze mozna sie uczulic na pszczolki- co o tym sadzicie experci?

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3953
Na siłe. Zrób przed kreatyną. Chyba, że masz już kupioną :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4613
Podobno cykl by Dąbek działa najlepiej jak sie jeszce nigdy nie brało supli więc polecał bym najpierw Dąbek potem kretka.

******SAVE THE MUSIC******

******SAVE THE MUSIC******

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 661
brałem Dąbka razem z kretka , plus dobra dietka
efekt :
masa jakie 1,5 kg
sila - za***isty zrost
wytzymalosc - za***isty zrost
regeneracja - za***iscie szybka ;)
tluszcz - spadek tkanki tluszczowej

ogolnie polecam , a co do tego ze dziala najlepiej na ludzi co nigdny nic nei brali to na pewno masz racje , ale na mnie dzialal ten cykl super a bralem juz chyba wszytkie suplementy co sa na rynku ( nigdy nie bralem sterydow)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 35058
Bardzo dobry cykl odpornosciowy szczególnie teraz na jesień



Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8331
a propo tego cyklu ile trzeba szykować kasy żeby zrobić taki cykl
jedni mówią że 80 zł wystarczy a inni że nawet koło 200 PLN więc jak to w końcu jest i czy stosować go podczas treningu na siłe czy dopierwo po nim

"...Rozkroku mistrz i przykucania, Brzuch ma w dwudziestu minach.
Biją mu brawo, on się kłania, na odpowiednich witaminach"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 35058
Lekko ponad 100zł z tego co kiedys liczyłem. Proponuje osobiście sprawdzić ceny w twoich aptekach.



Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 104474
Nie polecam , żadnych odczuwalnych efektów jeżeli chodzi o mnie.



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 11 35 964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8331
thx za szybką odpowiedź

musze się wybrać do apteki i zobaczyć czy wszystko dostane co jest potrzebne

brutus z tego co widać to większość ludzi jest zadowolona może ten cykl jest za słaby a twój organizm potrzebuje czegoś mocniejszego

"...Rozkroku mistrz i przykucania, Brzuch ma w dwudziestu minach.
Biją mu brawo, on się kłania, na odpowiednich witaminach"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 62881
na sile i odpornosc

Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL" https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100334 my foto:)
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9714
NIechce zaczynac nowego tematu wiec pytam tu : czy jak koncze cykl kretki to moge dodac do tego cykl dabka?!!?!?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!

Shoty
Polecane artykuły