jak cwiczylem la i moj kumpel stosowal cylk dabka to mial za***iscie duzo energii i strasznie dobra wytrzymalosc- sila tez poszla bo jak robilismy na nogi to w tym ikresie niezle mu szlo
ja sam mam zamiar zrobic za jakies 2 miehy ale sie boje ze mozna sie uczulic na pszczolki- co o tym sadzicie experci?
zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos
ja sam mam zamiar zrobic za jakies 2 miehy ale sie boje ze mozna sie uczulic na pszczolki- co o tym sadzicie experci?
zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos
zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos