SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Robienie tych samych mięśni x2 w tygodniu na cyklu.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74
Witam, mam do was pytanie. Czy na cyklu na przykład 2x razy w tygodniu robić BICA i czy to coś da?

Pomogłem? Daj SOGa ------>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 226 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12663
W tym momencie najlepszym rozwiązaniem dla ciebie będzie przeczytanie tematów podwieszonych(Najważniejsze tematy w dziale Trening dla początkujących) .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7967
to zalezy jaki trening robisz bo np. w FBW cwiczysz 3 razy w tygodniu dana partie a w splicie raz lub dwa, sprecyzuj sie dokladniej i wypelnij ankiete
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74
Chodzi mi dokładnie o to, czy ćwiczenie na cyklu 2x w tygodniu tą samą partie da mi coś, czy wyszło by na to jakbym ćwiczył normalnie, czyli wszystkie partie po raz na tydzień.

Pomogłem? Daj SOGa ------>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7967
to zalezy od twojego stazu, ale jesli tego nie wiesz to zapewne nie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mięśnie z niczego?

Następny temat

Nowe życie czyli chudy ja :)

electro
Polecane artykuły