do rzeczy: po połowie roku przerwy od mojej ostatniej aktywności fizycznej przez miesiąc czasu ćwiczyłem planem fbw, żeby rozruszać mięśnie (efekty widać), w poniedziałek chciałem zacząć splitem+dietą masową (plan i dieta dopracowane), ale obejrzałem ten filmik (
który trochę namieszał mi w głowie i nie wiem już czy zacząć robić masę czy najpierw obniżyć redukcją poziom tkanki tłuszczowej i dopiero wtedy przejść na dietę masową (zaznaczę, że od zawsze mam taką oponkę na brzuchu), poniżej zamieszczam kilka zdjęć, proszę o pomoc.
184 cm
82 kg
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8664bd17f75c35ee.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/baeb35210eabf891.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/69cb383f22f2b1b5.html
który trochę namieszał mi w głowie i nie wiem już czy zacząć robić masę czy najpierw obniżyć redukcją poziom tkanki tłuszczowej i dopiero wtedy przejść na dietę masową (zaznaczę, że od zawsze mam taką oponkę na brzuchu), poniżej zamieszczam kilka zdjęć, proszę o pomoc.
184 cm
82 kg
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8664bd17f75c35ee.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/baeb35210eabf891.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/69cb383f22f2b1b5.html
Krzysztof Piekarz
