SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa czy rzeźba? pytanie początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1605
do rzeczy: po połowie roku przerwy od mojej ostatniej aktywności fizycznej przez miesiąc czasu ćwiczyłem planem fbw, żeby rozruszać mięśnie (efekty widać), w poniedziałek chciałem zacząć splitem+dietą masową (plan i dieta dopracowane), ale obejrzałem ten filmik (

który trochę namieszał mi w głowie i nie wiem już czy zacząć robić masę czy najpierw obniżyć redukcją poziom tkanki tłuszczowej i dopiero wtedy przejść na dietę masową (zaznaczę, że od zawsze mam taką oponkę na brzuchu), poniżej zamieszczam kilka zdjęć, proszę o pomoc.
184 cm
82 kg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8664bd17f75c35ee.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/baeb35210eabf891.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/69cb383f22f2b1b5.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie masuj, tylko wylicz dietę i wrzuć kalorie na zero. Jak zaczynasz ćwiczyć, to będziesz miał na początku recomp, czyli spalisz trochę tłuszczyku i dobudujesz mięśnie. Nie rób "masy", bo się tylko podlejesz jeszcze bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1605
sugerujesz trening fbw z tego podwieszonego tematu? dietę układałem dla 2332 kcal czyli nie dokładałem jeszcze tych sugerowanych 500 kcal na mase, póki co przyzwyczajam organizm do zdrowego trybu odzywiania. Ile mam sie tego trzymac (podstawowych 2332 kalorii)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Daj 2500 kcal i rzeczywiście weź gotowca Roniego, 2 lub 3 etap.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1605
jem około 2200 kcal i nie jestem w stanie nic więcej dołożyć, ale jak przyjdą suplementy powinno się wszystko zgadzać (swoją drogą i tak waga skoczyła mi niecałe 1 kg do przodu w tydzień), ćwiczyłem pierwszy raz w poniedziałek tym planem Roniego na etapie trzecim i powiem, że mam nieziemskie zakwasy po przysiadach od poniedziałku, wszystko idzie w dobrą stronę, a sam trening wykańcza, dlatego polecam go wszystkim amatorom takim jak ja :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 dniowy plan na mase

Następny temat

trening barkow jakie cwiczenia?

WHEY premium