Witam! Chciałbym was prosić o pomoc. Niedawno zaczełem ćwiczyć przedramie. Wiem, że jest w nim wiele małych mięśni. Czy moglibyście mi powiedzieć czy ćwiczenia które robie wystarczą aby przetrenować całe przedramie czy coś jeszcze dorzucić może coś wywalić?
Ćwiczenia:
-Zwijanie obciążenia na sznurek (Chodzi mi o to, że mam taką rurkę obwiązaną sznurkiem a na jej końcu jest obciążenie. Poruszając nadgarstkiem staram się zwinąć sznurek tak aby obciążenie doszło do rurki a potem spowrotem) 2 serie na 1 rękę
-Zwis z drążka (Staram się na nim jak najdłużej utrzymać) 4 serie max
-Pompki na palcach 4 x 5 pow
Ćwiczenia:
-Zwijanie obciążenia na sznurek (Chodzi mi o to, że mam taką rurkę obwiązaną sznurkiem a na jej końcu jest obciążenie. Poruszając nadgarstkiem staram się zwinąć sznurek tak aby obciążenie doszło do rurki a potem spowrotem) 2 serie na 1 rękę
-Zwis z drążka (Staram się na nim jak najdłużej utrzymać) 4 serie max
-Pompki na palcach 4 x 5 pow
"Chłop to ma być chłop a nie szelki!"-babcia :)
Krzysztof Piekarz