Koks, dziw** i inne używki, tylko kulturalny spam na poziomie
Pozdrowienia dla Wzorka, Gringa, Sasiada, Sambiego, Vinciego, Bakusia, Pakmatora, Cinoola, Maćka, FighterSSJ, Kamila oraz całej starej ekipy z TDP, wszystkich o ktorych zapomnialem oraz miejscowych
No to jedziemy:

Pozdrowienia dla Wzorka, Gringa, Sasiada, Sambiego, Vinciego, Bakusia, Pakmatora, Cinoola, Maćka, FighterSSJ, Kamila oraz całej starej ekipy z TDP, wszystkich o ktorych zapomnialem oraz miejscowych
No to jedziemy:

Krzysztof Piekarz






