SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do końca wakacji się zbliżamy więc nowy SPAM rozpoczynamy

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118677

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
jaka radość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
raczej niedowierzanie, zawsze 1 a tutaj 3 tylko, heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
1 bo ty tylko do 3 potrafisz a tu psikus bo zalapałeś się na pudło i nie było innej wymówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
znowu ruch tu niesamowity. dobrze że juz do domu ide. pozdro koksy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie pchajcie sie tak. trudno, sam bede spamowal



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Siema , Przyszła dzisiaj do mnie paczka sfd , kurier mnie juz o 6:20 obudził ale i tak za chwile wstałem ale to tam szczegół . No i mam tam miedzy innymi białeczko sfd econo , ale nie ma miarki i jak ma odmierzac te 30 gramów powiedzmy ? Czy będzie dobrze jak wezme 5 gramowa miarkę od SAWA z treca i sypne 6 takich miarek to wtedy bedzie 30 gram. Czy każda firma ma inna gramature w miarce ?

Zmieniony przez - macciekk02 w dniu 2013-09-09 20:12:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najprosciej to na wadze kuchennej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
miarka jest na bank tylko pewnie gdzies na samym dnie. poszperaj tam łyżką to znajdziesz. ja do tej pory oj**alem chyba z 6 torebek protein plus i w kazdej byla miarka.

PS: ta ich miarka jest zanizona, dwie pelne miarki to 40g. najlepiej to na wadze postawic i po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
waga dobra rzecz
a jak nie masz, to odmierz sobie 6 tych łyżeczek co masz i w sklepie wrzuć na wagę dla kontroli, powinno być tyle samo ale kto to wi
ja tak zrobiłem z pierwszym gainierem, miało być 150g na porcję to se odmierzyłem na oko w kubeczku po jogurcie, później to na wagę w sklepie i jak w mordę strzelił

Nie w każdym są miarki, zależy od firmy

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie w kazdym ale on ma z sfd a oni raczej dają miarki, przynajmniej mi sie nie zdarzyło zeby nie bylo. ale jak nie masz to wpadaj, mówie mam 6 to moge sie podzielić

za to z ta waga to roznie jest. niby miarka jest miarka ale np w protein plus od sfd piszą że 1 miarka to 33g a g**** bo dwie pełne miarki to 40g
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SOCATOTS w Fajnym Domu Kraków dla dziaciaków

Następny temat

Klub Zapaśniczy Gladiator Kraków prowadzi nabór-koszt 20/ms

WHEY premium