SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do końca wakacji się zbliżamy więc nowy SPAM rozpoczynamy

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
I tak sasiad połowa sogaczów to ze spamu zdobyłeś tam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
akurat przegladalem wiec i dołożyłem swoje 5gr

dla mnie kelton jest za drogi. jakościowo nie odstają jakoś szczególnie od marbo a cenowo już tak. ja mam sprzet tylko marbo

Maciek ogolnie plus lepsze ale econo mniej sie pieni. mi tam to nie przeszkadza bo i tak robie bialko przed treningiem a pije po wiec piana zdąży opaść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
wziąłem jakies nowe smaki na sprówowanie. tym razem wybór padł na babana i białą czekoladę, reszta to sprawdzone. do tej pory mialem nugat, wanilie, kokos i orzecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Ja tez tak jak ty przed treningiem mieszam i po treningu juz bez piany w econo i tak piana na pół shakera ale rozpuszczalnosc ok za to .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
z rozpuszczalnoscia nie ma problemu, nie wiem czy minute mieszam a piana w plusie zalezy od smaku. zauwazylem ze na jednym pieni sie bardziej a na innym prawie w ogole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pora isc op******ic jakąś kolację. pzdr koksy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pojadlem a tu nic sie nie działo. zamulatorzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
do spania boby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
to co ty tu jeszcze robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
na fb panne przepraszam i tu lookam czasem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SOCATOTS w Fajnym Domu Kraków dla dziaciaków

Następny temat

Klub Zapaśniczy Gladiator Kraków prowadzi nabór-koszt 20/ms

WHEY premium