SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do końca wakacji się zbliżamy więc nowy SPAM rozpoczynamy

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118992

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
a tak kombinujesz, to ja w totka trafiłem prawe piątkę ostatnio, a tak dokładnie to trójkę

coś z cyklu
kierowniku zbieram na wino, dorzuć trochu
-ile Ci brakuje?
2,50
-a ile wino kosztuje?
2,60

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
to i tak 3 razy wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
dupaaa MIAŁ BYC POWOJNY A JEST ROZNIE NOO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pora isc spac. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
ja bym to zgłosił na twoim miejscu by wyregulowali, bo nie jest ta jak być powinno
narka

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
ten moj net to jest wgle porazka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ty ale pomyśl jakby się gościu w dziale obsługi klienta zdziwił dzwonisz i
-Panie kvrwa panie, na umowie mam panie ze po 22 internet 2 razy szybciej ma mi chodzić jest tak panie? czy nie?
*no tak, tak oczywiście powinno tak być (myśli se, pewnie transfer mu się nie zwiększ i muli mu neta)
-no, to ja się kvrwa pytam, jakim prawem kvrwa, jakim prawem on chodzi mi z prędkością 3x a nawet 4x większą? ki hvj, co wy urzędasy yebane myślicie ze co ja liczyć nie umiem? ze co kvrwa ze ja nie wiem? ja tu mam na umowie wszystko czarno na białym panie, ze z podwójną prędkością ma być, z podwójną kvrwa razy 2 sie znaczy a nie jakieś tam 3, 4 i hvj wi tam ile jeszcze. I ja płac i wymagam by było jak być powinno

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
chyba taki d**** sie jeszcze nie urodził haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
życie pełne jest niespodzianek, także uj wi

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
o widzicie przypomniało mi się na TVN Turbo było kiedyś ze typ kupił sobie Baware z komisu, ze miał znajomości na psiarni to zadzwonił by mu sprawdzili numery czy nie łupana, i sprawdzili ze jest ok (ale tylko w PL rejestrze sprawdzali) to kupił, miał ją 6 miechów i komis ten co z niego kupował zamknęli łącznie z właścicielem bo sprzedawali też kradzione fury, to ten frajer raz jeszcze na pały by mu sprawdzili i okazała się ze jak sprawdzili w rejestrze EU to mu ją zabrali bo kradziona w niemczech były, i teraz ma pretensje bo auta nie ma, kasy nie ma, a raty musi spłacać, nosz kvrwa jak jest idiotą i szukał hvja do dupy to znalazł

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SOCATOTS w Fajnym Domu Kraków dla dziaciaków

Następny temat

Klub Zapaśniczy Gladiator Kraków prowadzi nabór-koszt 20/ms

WHEY premium