SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do końca wakacji się zbliżamy więc nowy SPAM rozpoczynamy

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119060

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
no co? ale ja tez tak mam ze jesli o kase chodzi to nikt mnie nie wyrucha haha no po pijaku to jedynie mi się może odpalić faza filantropa i czasem kasą sypnę to przyznaję ,ale rzadko to się zdarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
ja nie o tym
to Ty bardziej żyd jesteś

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
co żyd ?ciężko pracuję zeby miec kasę na browar a jakiś gnoj ma pić za moje cięzko zarobione pieniądze?? po moim trupie!! i tka wystarczajaco duzo kasy straciłem na alk dla innych ... nawet 2 tyg temu niedzielę postawiłem flaszkę żołądkowej de lux za 17.99 zł i 3 hornole za 1.69 zł + 3x35gr kaucja. I nawet kropelki z teog zestawu nie wypiłem W SUMIE NIE MAM CZEGO ZAŁOWAC ujowa wódka i ujowy browar ,ale do jednego i drugiego mam sentyment bo na tym sie wychowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
vinci18
ma pić za moje cięzko zarobione pieniądze?? po moim trupie!!

oby nie przeczytał tego jakiś żul z Twojej okolicy, bo Ci kosze ożeni

ja tam jak idę ze znajomymi do knajpy czy coś, to nie umiem iść do bufetu i kupić tylko dla siebie, zawsze jak coś to kolejkę dla wszystkich, a ile z tego do mnie wróci (ze odstawią) to nie liczę, na zdrowie niech idzie a też z nieba mi nigdy nic nie spadło, chyba ze deszcz na kaca

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
no spoko ale np ja obstawie kolejkę a te gnidy mi nie obstawią to nie jest sprawiedliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no to zależy, ja jak się skończy "moja" kolejka, w szkle pusto a widzę ze nikt się nie kwapi by iść po następną, to biore i następną. kiedyś sytuacje miałem ze dobry koleszka zaczął sępić odemnie, a kasy mu nie brakowało, za którymś razem się wkvrwiłem i brałem tylko sobie, albo jak się skończyło to też czekałem, przyebał z tym trochu, bo kumam jakby mamoną nie śmierdział, to jeszcze ok stawiałbym do półki bym sam miał za co. To ziomków też miałem takich co to większość by nazwała "żulami" ide na browara spotkałem jednego i wołam go na piwo, a ten odrazu wprost "ale postawisz? bo nie mam kasy" no to ok, a faktycznie z takich co nie mają, to za kilka dni jak tylko pare groszy przytulił a mnie zobaczył to odrazu z piwem dla mnie przyszedł, po tym poznać kto charakterny a kto ...

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
PRAWDE GADASZ , spadam spac bo juz prawie 3...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no ja tez miałem o 3 sie legnąć, ale chyba jeszcze jedno bro zrobie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak sie rozgadali ze wstac nie moga, 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
Ej no co to sie dzieje?? Juz 11 a ja 2 haha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SOCATOTS w Fajnym Domu Kraków dla dziaciaków

Następny temat

Klub Zapaśniczy Gladiator Kraków prowadzi nabór-koszt 20/ms

WHEY premium