SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do końca wakacji się zbliżamy więc nowy SPAM rozpoczynamy

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118483

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
3. twardym trza być a nie miękkim

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
siema z rana. jak dobrze się wyspać

Vinci ja tak mialem jak sie przepiłem wódą na jednej imprezie. potem przez prawie rok sam zapach wódy mnie odpychał a teraz moge walić ile wlezie

Sasiad to co bylo do tej coli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
no ja się właśnie strułem wódką 4 miechy temu i dalej mnie trzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
ja kolegę jak wódą załatwiłem na Andrzejki kiedyś, to wódki się nie tykał chyba 3lata do dzisiaj zresztą nie przepada, chociaż pije czasami.

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2013-10-26 14:17:10

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
a w coli był jim beamek

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
tylko pussy piją whiskey z colą. do tego średniej klasy whiskey
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
bez coli to to h**owe, zresztą z colą też bez rewelki, ogólnie wole czyste trunki ale od bidy i to dobre by sponiewierało

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ch**owy bo jim nie jest jakimś dobrej jakości trunkiem to samo co jack ale da sie wypić. ja mam Chivas Regal, już troche droższe i lepsze w smaku ale do elity i tak mu daleko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Gran Derbi dla Barcy Miałem na balet jechać , ale się wycofałem i teraz żałuje trochę Za tydzień sobie odbije .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
z takich przedsięwzięć się nie wycofuje
CT ja tam ogólnie nie jestem smakoszem takowych trunków, od czasu do czasu kupię dla zmiany, i tego ze to se samemu można łykać w postaci drina, a wóda w drinie jakoś mi nie pasuje zupełnie, a jeszcze nie jestem na tym etapie by samemu wódę walić, jak nie ma z kim

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SOCATOTS w Fajnym Domu Kraków dla dziaciaków

Następny temat

Klub Zapaśniczy Gladiator Kraków prowadzi nabór-koszt 20/ms

WHEY premium