SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Brak efektów - Proszę o pomoc

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 704
Witam.

Z góry mam prośbę-proszę nie patrzeć na wiek,bo uważam że nie każdy jest taki sam(mam na myśli sezonowców) Młody,ale swoje w głowie ma!:)

Pasja zrodziła się jakieś 10 miesięcy temu. Podszedłem do sprawy odpowiednio,tzn na początek potrzebne info, zalety wady itp a następnie sprzęt, dieta , plan treningowy. Ale wracając do tematu-cykl jaki mam nie przynosi zamierzonych efektów. Po pierwszych 3 miesiącach tłumaczyłem sobie, że organizm musi się przyzwyczaić,że na efekty trzeba czekać. No i były. Styczeń i luty to było to! Ale w kwietniu wszystko się zatrzymało. Mięśnia nie rosły, odczuwałem średnie "chcenie się" do ćwiczeń (samopoczucie). No ale młody to uparty i ćwiczyłem dalej. Początek czerwca i reszta wakacji to prace sezonowe(truskawki wiśnie itd) , więc myślę że dźwiganie 25 kilowych klatek przy sporej ich ilości to odpowiedni trening. Potem kajaki-PRAWDZIWE kajakowanie co drugi dzień (30km) Warto dodać,że podczas prac odpuszczałem trening a i dieta była jako-tako zachowywana. No ale piszę i piszę i nic z tego nie wynika.

Mój plan treningowy:
Poniedziałek:
Nogi+Biceps
Przysiady 3x30
Wspęcia 3x20
Modlitewnik 3x30
Hantelki 2x30

Wtorek:
Klatka+predramię
Pompki(wąsko) 4x20
Wyginanie nadgarstków 3x20
Ławka 3x15-20

Środa
Areoby

Czartek
Plecy+triceps
Drążek 3x10
Wyciskanie francuskie 3x30

Piątek
Areoby

Sobota
Barki+Kaptury
Przenoszenie sztangi 3x30
Wzniosy 2x30
Rotacja barków 2x20
Wiosłowanie klęcząc 2x30

Niedziela
Areoby(Ew leżnie:D)

Po każdym treningu 250 brzuszków i kilka serii podnoszenia nóg. 6 Weidera też była przez pewien okres. Przysiady, wzniosy,brzuski robię z obciążeniem. Na klatkę biorę jakieś 45 kg a na obie ręce jakieś 30 kg.
Biceps-31
klatka-95
Udo-51

Co do diety-myślę,że jest dobra. Robiłem ją w oparciu o Wasze poradniki(Dlatego myślę,że jest dobra:D)

Rady,komentarze poprawki? Tak! I to jak najwięcej tego!
Z nowym planem chciałbym ruszyć od nowego tygodnia,ew do jeszcze następnego. Moje gg 3638683. Zdjęć nie posiadam,ale jak coś to da się zrobić:)

Z góry dziękuję wszystkim:)

Pozdrawiam,Bartek :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Trening słaby to i efektów brak. Poczytaj tematy podwieszone, masz tam gotowe treningi.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1828
.... skoro jesteś takim pasjonatem to powinieneś wiedzieć że robienie po 30 powtórzeń nie da ci masy mięśniowej .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 704
Właśnie dlatego napisałem. Po to żebyście pomogli. Myślę,że taka krytyka na takim poziomie nie jest na miejscu... Ale mimo wszystko dzięki.
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
jak już Ven napisał.
Twój plan jest niedopracowany i to dość dość sporo. Zajrzyj do tematów podwieszonych ,tam są przykładowe plany

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie wiem, czy to "krytyka na takim poziomie" jest skierowane również do mnie. Ale jeżeli tak to nie wiem jak miałem inaczej napisać, że Twój plan jest słaby.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 704
Nie do końca mi o to chodziło.
Jeśli ktoś zrozumiał to źle,to przepraszam.
Czyli ogólnie mam znacząco zwiększyć ilość powtórzeń czy zmienić ćwiczenia? Cały plan się nie nadaje?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Cały plan. Zajrzyj do tematów podwieszonych.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
Cały plan.
U Ciebie jedyne co jest niezłe to wybór samych ćwiczeń(choć i tu można by kilka ciekawszych wziąć),natomiast połączenie partii,ilość ćwiczen i serii jest już zła.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 704
Rozumiem.
Dzięki za info.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia w domowych warunkach

Następny temat

prośba o porady co do ćwiczeń

Shoty
Polecane artykuły