SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

może jakiś konkurs?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85038
Witam.

Tak sobie myślałem, że dawno nie było już jakiegoś konretnego konkursu dla pakierów. Taki jak np. swego czasu organizował Tomasz z działu trening.

Mam sporo czasu wolnego ostatnio więc mógłbym się włączyć w pomoc.

Taki luźny temat do dyskusji, bez zbędnych spin
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
okres na konkursy raczej najgroszy z możliwych - pełnia lata, urlopy, mniejszy ruch na forum itd
Jednak jak będą jakies fajne pomysł to mozna z czymś ruszyć za jakiś czas, moderatorom którzy organizowali konkursy - po prostu nie chce się tego robic po wielu 'wpadkach' ze strony userów, dużo pracy z rozpisaniem i przeprowadzeniem konkursów ,a potem kilka zgłoszeń na krzyż i mała frekwencja powodują , że się tego niektórym odechciało

był nie tak dawno fajny konkurs na fotkę z suplem w dziale junior, pula 1000zł a startujacych było tam moze z 7 czy 8 , firma daje 1000zł a zglasza sie kilka osób , a zadanie konkursowe to tylko wykonanie zdjęcia

Więc o czym tu rozmawiać w przypadku konkursów gdzie trzeba się napracować dużo bardziej?


Póki co Tomasz zaangażował się w inne przedsięwzięcie https://www.sfd.pl/GROUND_GAME@DROGA_NA_VALHALLE@IRON_HORSE_SERIES__NABÓR_!!!-t962886.html

a i ja ze swojej strony gwarantuje minimum 2 bardzo fajne i DUŻE testy supli w tym samym dziale
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85038
Ta inicjatywa Tomka jest mega, konkretne nagrody, nieskopmlikowane zasady.
Dlatego mówię bardziej o przyszłości. Żeby na spokojnie wszystko poukładać.

Konkurs w dziale junior. Był otwarty dla wszystkich czy były jakieś ograniczenia, np wiekowe:?
Druga sprawa to reklama. SFD to duże forum i czasem trudno wyłapać jakieś nowości. Tak jak w przypadku teraz tego konkursu dla fighterów jest elegancko. Banery na forum itp, od razu to widać.

Testy Hi-Teca>?
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
https://www.sfd.pl/Suplementacja__NASZE_TESTY_i_promocja-f151.html?search=hi tec testy hitec w dziale supli, trwający obecnie to ten https://www.sfd.pl/TEST:_RYWALIZACJA_HI_TEC__REDUKCJA-t950288.html 

i juz wiem ,ze na przelomie sierpnia/wrzesnia wystartuje nabór do masowego , znowu okoolo 1000zł na głowę i dla 3-4 osób; obserwujcie dział

Staramy się reklamować wszystkie tego typu zdarzenia, czy to na forum, czy na naszym fanpage na FB - dlatego warto go polubić, rozsyłamy też massmaile. Wszystko z głową i rozsądkiem bo nie można przesadzac z reklamą wtedy działa ona w drugą stronę

odnosnie tego konkursu w juniorze https://www.sfd.pl/KONKURS_wakacyjna_fotka_z_Activlabem_vol_2_!!!!!!!!!!!!-t953125.html wymogi jak widać bardzo małe, nagrody bardzo duze , a chetnych niestety duzo nie było
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
w dziale +35 również bardzo dużo konkursów sponsorowanych przez firmę hi-tec
Co prawda nazwa wskazuje ,że dział jest dla starszych użytkowników naszego forum,lecz statystyki pokazują że młodzi również chętnie biorą udział w tych konkursach
niebawem rusza nowy konkurs

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85038
a może jakieś info o konkursach byście rozsyłali w jakiś sposób na skrzynki e-mailowe? Z tego co wiem i zaobserwowałem to chyba nie ma czegoś takiego teraz .

Bo jezeli ktoś nie ma w ustawieniach profilu, że śledzi dział np 35+ to nie będzie wiedzał o konkursie

Teraz jakikolwiek by nie był to biorę udział w ciemno
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
ustaw sobie powiadomienia o nowych tematach w działach sponsorowanych tzn tych u góry forum z kategorii "Społeczność SFD" i nic Ci nie umknie ;)
massmailing są rozsyłane raz na jakiś czas, bo większość ludzi nie życzy sobie spamowania skrzynki mailowej co kilka dni ofertą z forum; na bieżąco możesz być dzieki powiadomieniom o nowych tematach w danym dziale lub przeglądając fanpage na facebooku - tam wiekszosc konkursów i ciekawych forumowych inicjatyw jest zawsze umieszczana

FANPAGE SFD

Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-08-08 15:34:35
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
w Juniorze prawie sie prosimy byscie zgarniali nagrody obecnie tez mamy konkurs na artykuł

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85038
Banan, poszukam tej opcji skoro tak

Tomq, podrzuć linka
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
https://www.sfd.pl/JAK_BUDOWAĆ_MASE_MIĘSNIOWĄ_KONKURS!!!!-t953126.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391014
a co meju w ihs juz limit wyczerpałeś
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Neevsky - ban.

Następny temat

Ban konta.

electro
Polecane artykuły