SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

L-Leucine-z czym mieszać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 410
Witam. z czym mieszać L-Leucine OstroVitu? bo z wodą niegazowaną z butelki jest prawie nie do wypicia :)

Nie ma lipy ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10170 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117256
to w ogóle nie mieszaj jak bierzesz solo, do japy i zapij

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 410
no od dzisiaj zacząłem to pierwszy raz brać, i przed treningiem wymieszałem to z wodą w bidonie to kiepsko sie rozpuściło więc myślałem może żeby z jakims sokiem to rozpuscic, chyba że z wodą gotowaną ale nie wiem czy wolno? a jak nie to do japy i zapić :D

Nie ma lipy ;)

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243126
wolno mieszac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz dłużej poczekać bo ciężko się rozpuszcza. Możesz rozpuścić w czymkolwiek ale woda jest najlepszym rozpuszczalnikiem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 410
a lepiej w ciepłej wodzie czy w zimnej? i czy wszystkie te leucyny są takie niedobre? chyba że mieszać z gainerem sfd mass activator?

Nie ma lipy ;)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
W ciepłej lepiej się rozpuści ale w zimnej też możesz tylko musisz dłużej zaczekać by się rozpuściło. Możesz pomieszać to z czymkolwiek.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 410
ok to dzisiaj spróbuje z ciepłą wodą albo gainerkiem, dzięki wszystkim za odp ;)

temat do zamknięcia

Nie ma lipy ;)

...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
najlepiej ciepła woda, gainerek, leucynka i smacznego 4
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 832
Leucyny lepiej w ogóle nie rozpuszczać, tylko od razu z miarki do japy i łyknąć wodą, ponieważ ten aminokwas się nie rozpuszcza w wodzie w przeciwieństwie do izoleucyny i waliny.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A skąd masz takie informacje? Jak najbardziej się rozpuszcza w wodzie!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki stak kreatynowy wybrac

Następny temat

Dobry spalacz - siłownia oraz aeroby

electro
Polecane artykuły