Witam, to mój pierwszy post na forum więc proszę się na mnie nie gniewać jeżeli umieszczam go w złym miejscu. Chciałbym w skrócie opowiedzieć mój problem, otóż od ponad miesiąca stosuję dietę + dodatkowo brałem witaminy olimpu + carbo (dieta poniżej) wszystko było super, nabrałem trochę masy przez ten czas (ok 2-3kg) jednak od ok. 5 lipca boli mnie brzuch, z początku myślałem że to przez witaminy więc je odstawiłem, nic się nie zmieniło, myślałem że może jakieś zatrucie, później myślałem że mam nietolerancję laktozy, myślałem że coś w diecie jest nie tak i starałem się zauważyć po czym najczęściej mam te bóle brzucha, wszystko wskazywało na kurczaka i ogólnie białko. Po bólach brzucha zaczęła się biegunka, ledwo coś zjadłem i już musiałem to wydalić + do tego te bóle brzucha i uczucie "przelewania się" czegoś w brzuchu. I zraziłem się tak do jedzenia że miałem odruch wymiotny + brak apetytu. Byłem u lekarza opowiedziałem o wszystkim, że stosuję tą dietę, że brałem witaminy olimpu Pani dotknęła mnie po brzuchu i od razu wystawiła diagnozę że to rota wirus (w sumie dziwne że bez żadnych badań krwi się obeszło czy coś takiego) przepisała mi leki, biorę je już od kilku dni, biegunka ustąpiła lecz bóle brzucha czasem się pojawiają. Nie wiem czy może być coś takiego jak przedawkowanie białka? Albo mam jakąś nietolerancję białka? Chciałbym jak najszybciej wrócić do treningów i zacząć coś jeść normalnego (na razie jestem na biszkoptach, sucharkach itp. =/) bo straciłem to co budowałem przez ten okres stosowania diety. Wiem że nie jesteście lekarzami, ale wolę zapytać tutaj na forum niż lekarza który mi nie udziela żadnych informacji i stawia diagnozę na chybił-trafił..
Moja masa to 70kg
Śniadanie:
90-100 gr płatki owsiane
300 ml mleka
75 gr biały chudy ser
Drugie śniadanie:
Jajecznica z 4 jaj
100 gr pieczywa razowego
Obiad:
100 gr ryżu (najlepiej brązowego)
100 gr piersi z kurczaka
10 gr oliwy z oliwek
Posiłek przed treningowy:
100g kaszy gryczanej
100g tuńczyka z puszki (w wodzie)
Posiłek po treningowy:
-Od razu Carbo 60 gr lub sok pomarańczowy 250 ml
-Ok.40 minut po treningu:
100 gr ryżu brązowego
100 gr wołowiny lub piersi z kurczaka
Posiłek białkowy przed snem:
4 jajka
Podsumowanie:
Białka:153,3 gram
Węglowodany:383,6 gram
Tłuszcze:74,6 gram
Kalorie: 2819 kcal
Procentowo:
Białko:2,19 g/kg
Węglowodany:5,48 g/kg
Tłuszcz:1,06 g/kg
Kalorie:40,27 kcal/kg
Zmieniony przez - 09.06.1991 w dniu 2013-07-20 13:19:11
Zmieniony przez - 09.06.1991 w dniu 2013-07-20 13:19:35
Zmieniony przez - 09.06.1991 w dniu 2013-07-20 13:21:22
Zmieniony przez - 09.06.1991 w dniu 2013-07-20 13:22:17
Moja masa to 70kg
Śniadanie:
90-100 gr płatki owsiane
300 ml mleka
75 gr biały chudy ser
Drugie śniadanie:
Jajecznica z 4 jaj
100 gr pieczywa razowego
Obiad:
100 gr ryżu (najlepiej brązowego)
100 gr piersi z kurczaka
10 gr oliwy z oliwek
Posiłek przed treningowy:
100g kaszy gryczanej
100g tuńczyka z puszki (w wodzie)
Posiłek po treningowy:
-Od razu Carbo 60 gr lub sok pomarańczowy 250 ml
-Ok.40 minut po treningu:
100 gr ryżu brązowego
100 gr wołowiny lub piersi z kurczaka
Posiłek białkowy przed snem:
4 jajka
Podsumowanie:
Białka:153,3 gram
Węglowodany:383,6 gram
Tłuszcze:74,6 gram
Kalorie: 2819 kcal
Procentowo:
Białko:2,19 g/kg
Węglowodany:5,48 g/kg
Tłuszcz:1,06 g/kg
Kalorie:40,27 kcal/kg
Zmieniony przez - 09.06.1991 w dniu 2013-07-20 13:19:11
Zmieniony przez - 09.06.1991 w dniu 2013-07-20 13:19:35
Zmieniony przez - 09.06.1991 w dniu 2013-07-20 13:21:22
Zmieniony przez - 09.06.1991 w dniu 2013-07-20 13:22:17
Krzysztof Piekarz