Chciałbym aby ktos pomógł mi w ułozeniu planu . Mam 190 cm wzrostu i waze 85 kg . Zanim zaczałem cwiczyc miałem 77 kg. Moim celem jest ładna sylwetka, umIesnione ciało . Dużym problemem jest to ze uprawiam piłke nozna sklada sie na to 5 treningów w tygodniu plus mecz . Z tego powodu moja waga nie moze przekraczac ok. 86 kg . Chciałbym aby ktos pomógł mi ułoyc plan i opisac zasady zywieniowe, poniewaz nie moge sie zalac interesuje mnie czysty miesien. celem nadrzednym jest klatka i brzuch . niedługo postaram sie dodac zdjecia
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Co rozumiesz przez ładną sylwetke? Chcesz zrobić mięśni czy spalić tłuszczu z mięśni, które już wg. Ciebie są wystarczająco rozwinięte?
...
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.
Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie
http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny
Pozdrawiam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.
Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie
http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny
Pozdrawiam.
...
Chciałbym rozwinać klatke piersiowa przede wszystkim.Ale takze jak widac na zdjeciach poprawic barki, kaptury i poszerzyc plecy.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz