Witam po raz kolejny ;p
Mam pytanie co to ćwiczenia "Uginanie stojąc z prostą sztangą " czy mogę je zastąpić uginaniem ze sztangą łamaną na modlitewniku? Korzystam z tego rozkładu od jutra zaczynam 4 tydzień https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html
Mam pytanie co to ćwiczenia "Uginanie stojąc z prostą sztangą " czy mogę je zastąpić uginaniem ze sztangą łamaną na modlitewniku? Korzystam z tego rozkładu od jutra zaczynam 4 tydzień https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html
Naturalnie ze naturalnie
Krzysztof Piekarz