Z kreatyna brałem jeszcze schocka therapy ale to pod koniec cyklu z jakies 2 tygodnie bo kolega miał. Diete staram sie trzymać, chce na cyklu uzupełnić ją gainerem więc powinno być dobrze. Mianowicie zastanawiałem sie nad:
-Trec SAW 400g z jakąś kreatyną ewentualnie stormem
-nitrobolon
-horse power
-schock+storm
mam jeszcze pytanie czy SAW to zwykła przedtreningówka która klepnie mnie na treningu czy ogólnie mnie spompuje jak np nitrobolon, czytałem też że do nitrobolonu musiał bym dokupić jakąś krete czy coś i właśnie nie wiem. Zależy mi na dobrych przyrostach, więc licze na jakieś dobre zestawienia. a jeszcze jedno czy nitrobolon/horse power to normalne stacki/NO bostery do których moge dołączyć jakąś przedtreningówke np nitro + SAW ?
-Trec SAW 400g z jakąś kreatyną ewentualnie stormem
-nitrobolon
-horse power
-schock+storm
mam jeszcze pytanie czy SAW to zwykła przedtreningówka która klepnie mnie na treningu czy ogólnie mnie spompuje jak np nitrobolon, czytałem też że do nitrobolonu musiał bym dokupić jakąś krete czy coś i właśnie nie wiem. Zależy mi na dobrych przyrostach, więc licze na jakieś dobre zestawienia. a jeszcze jedno czy nitrobolon/horse power to normalne stacki/NO bostery do których moge dołączyć jakąś przedtreningówke np nitro + SAW ?
Krzysztof Piekarz