Dziś założyłem się z kolegami o 40zł ( żeby mieć motywację ) że zrobię do końca czerwca to jest 1,5misiące szpagat. I chciałem rady jak to zrobić ?? Jestem już trochę rozciągnięty i juz mam trochę doświadczenia ale nigdy nie zrobiłem szpagatu. I nie wiem jak go zrobić. Dacje jakieś rady ??? Nie interesują mnie odpowiedzi typu "rozciagaj się" bo tyle to i ja wiem tylko nie wiek do końca jakie ćwiczenia i co jaki czas/
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Codziennie po pół godziny-godzinę. Jeśli jesteś już mocno rozciągnięty to może dasz radę, ale tak to małe szanse. Ćwiczeń poszukaj na necie, bo to dużo pisania. I pamiętaj o mocnej rozgrzewce.
Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.
Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.
...
Ja robię to tak, w sumie zacząłem od niedawna, ale efekty powoli widać. Pamiętaj, nic na siłę.
...
Jak szybko się zrobi tego nie wiem, każdy jest inny. Przy dobrej rozgrzewce można zejść naprawdę nisko, ale życzę powodzenia na 2 dzień.
...
kiedys cwiczylem tak
'najpierw rozgrzewka; krecenie biodrami skłony itd... jak na wf-ie
potem przysiady sprinterskie ( płytkie ) dynamicznie ze 150-200 na dogrzanie, potem kopanie w worek jakies 10 minut, nisko wysoko, kolanami, potem kopanie w powietrze po 30-40, do przodu, na bok do tyłu , po 10 w 4 seriach, w przerwach między seriami kolejne przysiady na dogrzanie, potem rozciaganie statyczne tu jest juz szeroki wybor cwiczeń mozna łatwo znaleźć , ststem; napięcie rozluźnienie rozciagnięcie, okolo 20minut tak sie rozciagam, robie po 3-4 razy dane cwiczenie, na koniec znowu worek z 10 minut kopania '
i efekty byly dobre
'najpierw rozgrzewka; krecenie biodrami skłony itd... jak na wf-ie
potem przysiady sprinterskie ( płytkie ) dynamicznie ze 150-200 na dogrzanie, potem kopanie w worek jakies 10 minut, nisko wysoko, kolanami, potem kopanie w powietrze po 30-40, do przodu, na bok do tyłu , po 10 w 4 seriach, w przerwach między seriami kolejne przysiady na dogrzanie, potem rozciaganie statyczne tu jest juz szeroki wybor cwiczeń mozna łatwo znaleźć , ststem; napięcie rozluźnienie rozciagnięcie, okolo 20minut tak sie rozciagam, robie po 3-4 razy dane cwiczenie, na koniec znowu worek z 10 minut kopania '
i efekty byly dobre

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz