SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zestaw suplementów.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6354

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7902
Witam,

mam oto takie suplementy: HMB Revolution (43 kaps. zostało - w zapasie mam całą butelkę HMB Liquid), BCAA turbo Jet, S.A.W., Amino muscle 16.500, clen burexin i mam jeszcze glutamine Xplode powder, ale to z olimpu...

Bardzo proszę o rozpiskę kiedy co brać - wiem ,że jeśli bym brał według producenta to producent bierze pod uwagę tylko ten jeden produkt.

Ćwiczę codziennie oprócz niedzieli, 3 razy w tygodniu treningi interwałowe rano w domu a treningi siłowe 6 razy w tygodniu. - pisze jak by miało to w czymś pomóc :)

Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

Pozdrawiam,
Fiery.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 378
BCAA jak najbardziej przed treningiem interwalowym i ogolnie by zahamowac spalanie tkanki tluszczowej hmb raczej wg.rozpiski nigdy nie bralem wiec nie wiem ; ) S.A.W przed treningiem tylko bo to jest przedtreningowka i hmm bralbym ja nie koniecznie codziennie kwestia samopoczucia przed treningiem czy jestes zmeczony i malo pobudzony wtedy zwiekszasz pobudzenie clen burexin ja bralem przed treningiem 2 tabsy bodajze i 2 tabsy przed jakims posilkiem nie koniecznie w poznej godzinie mozesz miec lekkie problemy ze snem , aminokwasy po treningu ; ) pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 378
miesniowej* przepraszam !
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7902
Aha, dzieki :) Jakieś jeszcze może propozycje ? :)

Pozdrawiam,
Fiery.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130
Clenburexin - dwie porcje dziennie, rano i przed treningiem (interwałowym)
Amino 16.500 - porcja po treningu siłowym
BCAA - przed i po interwałach, przed siłowym ewentualnie
SAW - przed siłowym
HMB - rano po przebudzeniu i między posiłkami 1-2porcje jeszcze.

Glutaminę możesz dać do ostatniego posiłku i ew. po treningu siłowym i interwałowym.

TREC NUTRITITON: http://www.trec.pl
TREC TEAM BLOG: http://www.trecteam.pl

YOU TRAIN, WE'LL DO THE REST!

...
Napisał(a)
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9689
SAW strzeliłbym przed interwałem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7902
Teraz mi się skończył Mass XXL i teraz myślę nad zakupem gainera Hard Mass i białko izolat Isolate 100 ? Dobre połączenie jak bym gainera brał rano zaraz po przebudzeniu a izolat po treningu ? Ja mam troszeczkę skłonność do tycia, więc za dużo węgli też wole nie jeść. Zastanawiam się też nad olejem MCT - zastąpić nim posiłek dużo węglowodanowy przed treningiem, oczywiście mam na myśli ,tu tylko węglowodany bo posiłek przed treningiem jest obowiązkowy.

Zmieniony przez - Fiery w dniu 2013-05-14 11:21:26

Pozdrawiam,
Fiery.

...
Napisał(a)
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10507
Czemu chcesz włączyć Hard Masa rano? Nie możesz zjeść posiłku?
Nie lepiej zastosować go po treningu?
Z olejem MCT daj sobie spokój. Tłuszcze uzupełniaj z oleju lnianego, oliwki z oliwek, oleju słonecznikowego tłoczonego na zimno nierafinowanego, orzechów itp.
Co do Isolate 100 to super wybór tylko jęli zdecydujesz się na Hard Masa po treningu będziesz musiał znaleźć dla niego inną porę.
2
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7902
To znaczy chciałem brać hard mass rano, ale oczywiście z śniadaniem. Śniadanie jest dla mnie obowiązkowe Jem 5 posiłków dziennie. Posiadam Olej lniany, który pije 1 łyżkę rano i jedną łyżkę wieczorem (nie wiem czy dobrze to podzieliłem). Niedawno zaopatrzyłem też się w olej kokosowy ,ale nie wiem jak go przyjmować (dzisiaj sobie na nim usmażyłem pierś z kurczaka i powiem ,że dojść smaczna :P :). Myślałem ,żeby brać hard mass do śniadania a isolate 100 po treningu. Jeśli takie połączenie jest złym to proszę mnie poprawić :)

Pozdrawiam,
Fiery.

...
Napisał(a)
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10507
To zrób na odwrót. Isolate 100 przyda Ci się do np. płatków lub omleta.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7902
A mówią ,że po treningu ( ja zawsze tak o 20:00 kończę trening) mało jeść węglowodanów i tłuszczy, dlatego stawiałem na isolate bo hard ma więcej tych węglowodanów.

Pozdrawiam,
Fiery.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna (low carb)

Następny temat

cm3 proszek

electro
Polecane artykuły