Witam,
mam oto takie suplementy: HMB Revolution (43 kaps. zostało - w zapasie mam całą butelkę HMB Liquid), BCAA turbo Jet, S.A.W., Amino muscle 16.500, clen burexin i mam jeszcze glutamine Xplode powder, ale to z olimpu...
Bardzo proszę o rozpiskę kiedy co brać - wiem ,że jeśli bym brał według producenta to producent bierze pod uwagę tylko ten jeden produkt.
Ćwiczę codziennie oprócz niedzieli, 3 razy w tygodniu treningi interwałowe rano w domu a treningi siłowe 6 razy w tygodniu. - pisze jak by miało to w czymś pomóc :)
Z góry dziękuje i pozdrawiam :)
mam oto takie suplementy: HMB Revolution (43 kaps. zostało - w zapasie mam całą butelkę HMB Liquid), BCAA turbo Jet, S.A.W., Amino muscle 16.500, clen burexin i mam jeszcze glutamine Xplode powder, ale to z olimpu...
Bardzo proszę o rozpiskę kiedy co brać - wiem ,że jeśli bym brał według producenta to producent bierze pod uwagę tylko ten jeden produkt.
Ćwiczę codziennie oprócz niedzieli, 3 razy w tygodniu treningi interwałowe rano w domu a treningi siłowe 6 razy w tygodniu. - pisze jak by miało to w czymś pomóc :)
Z góry dziękuje i pozdrawiam :)
Pozdrawiam,
Fiery.
Krzysztof Piekarz
Jem 5 posiłków dziennie. Posiadam Olej lniany, który pije 1 łyżkę rano i jedną łyżkę wieczorem (nie wiem czy dobrze to podzieliłem). Niedawno zaopatrzyłem też się w olej kokosowy ,ale nie wiem jak go przyjmować (dzisiaj sobie na nim usmażyłem pierś z kurczaka i powiem ,że dojść smaczna :P :). Myślałem ,żeby brać hard mass do śniadania a isolate 100 po treningu. Jeśli takie połączenie jest złym to proszę mnie poprawić :)