SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ocencie i prosze o pomoc...!!!!!!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam..
Chciałbym żebyście mnie ocenili.Zdięcia były robione w wieku 17Lat,obecnie mam 18 lat i wydaje mi się że masowo wyglądam tak samo :( Wzrost mam ok.160cm i waże ok51kg.Na ławeczce wyciskam 90kg(wziłem po ok 2,5latach regularnych ćwiczeń).Czy to jest dużo,średnio czy mało jak na moją wage? Czy moglibyści mi doradzić sprawdzone przez osoby podobnej budowy skuteczne odżywki lub podobne jakieś środki?!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6286
Hej 'dlugiiiii' ...
Popieram zdanie 'Kanarka' ...
Posłuchaj Go, Ma całkowitą rację ...
Pozdrawiam ...



** Zapraszam Na HomePage **
* http://www.Bearnet.prv.pl *
***********************
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
widac ze duuuzo wyciskasz
swietne zdjecia

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
...:::https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]adiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'u[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />:::...


Zmieniony przez - ****master w dniu 2003-09-22 20:46:09
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 23583
Wogole nie widac po tobie ze wazysz 51 kilo.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55520
moglbyc popracowac troche nad barkami ale ogolnie jest ok


Veron
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


Sorki ale jestem nowy tutaj i musze wszystko pouzupełniać;)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 23583
Cwicz cwicz jestes na dobrej drodze.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
j/w

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
...:::https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]adiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'u[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />:::...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 5214
po 1 primo wypelnij profil a po 2 jest dobrze a jesli chodzi o jakies odzywki to zapraszam do dzialu suplemetacja.

"Nie ma ze boli!!!"

"Nie ma ze boli!!!"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
Dawaj byQ dalej. Beda z Ciebie ludzie


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Cichy ma racje kawal z ciebie byka.A co brac(dokladnie nie wiem)ja teraz biore Mass gainerki i jak narazie mi cos wchodzi

Ćwiczcie a bedziecie wielcy
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 23583
Jedno jest pewne nie mysl o koksach.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o nim myślici??

Następny temat

:)hyhy

electro
Polecane artykuły