Witam..
Chciałbym żebyście mnie ocenili.Zdięcia były robione w wieku 17Lat,obecnie mam 18 lat i wydaje mi się że masowo wyglądam tak samo :( Wzrost mam ok.160cm i waże ok51kg.Na ławeczce wyciskam 90kg(wziłem po ok 2,5latach regularnych ćwiczeń).Czy to jest dużo,średnio czy mało jak na moją wage? Czy moglibyści mi doradzić sprawdzone przez osoby podobnej budowy skuteczne odżywki lub podobne jakieś środki?!
Chciałbym żebyście mnie ocenili.Zdięcia były robione w wieku 17Lat,obecnie mam 18 lat i wydaje mi się że masowo wyglądam tak samo :( Wzrost mam ok.160cm i waże ok51kg.Na ławeczce wyciskam 90kg(wziłem po ok 2,5latach regularnych ćwiczeń).Czy to jest dużo,średnio czy mało jak na moją wage? Czy moglibyści mi doradzić sprawdzone przez osoby podobnej budowy skuteczne odżywki lub podobne jakieś środki?!
Krzysztof Piekarz
adiutant SFD CLEAN CLUB'u
adiutant SFD CLEAN CLUB'u[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />:::...
