SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Śniadanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2939
Mieso na sniadanie? No chyba nie. Dieta nie polega na tym ze jedna rzecz sie je w kazdym posilku. Mam to juz w 2 posilkach. A na sniadanie chcialbym cos z mlekiem i owsianka, bo jajka tez juz mam w innym posilku, pieczywo rowniez. 50 g ww na sniadanie to nie za malo przy 41 g bialka?

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26947
bialka na sniadanie wystarczy CI z 20 g. Zreszta najwazniejsza jest suma dobowa a nie to ile dasz na sniadanie bialka.

Zmieniony przez - USgorn w dniu 2013-04-27 18:03:18
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188
Ja mam pytanie do autora- kupiłeś już Ostrovię? Jaka jest w smaku? Ja kupłem izolat serwatki z Scitec o samku waniliowym i jest naprawdę ok, nawet z wodą. O smaku Ostrovii słyszałem wiele złego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2939
Jeszcze nie kupiłem. Kilka kwestii jeszcze:
1) Slyszalem, ze pierwszy posilek musi miec duzo bialka (chyba 15 czy 20 procent dziennego spozycia) i weglowodanow, wiec jak mleko + 50 g owsianki (pisalem wczesniej, ze wiecej owsianki mi rano nie wchodzi) moze starczyc na praktycznie najwazniejszy posilek w dni nietreningowe
2) Kolejny moj posilek to pieczywo (najczesciej bulki) + szynka ser. Czy ten posilek jest w miare dobry?? Wg mnie nie ma tu takiego dobrego zrodla bialka? Ten posilek jest taki, poniewaz jestem na studiach i wiadomo. Ew moglbym dodac do tego bialka jesli jest sens, ale czy jest?

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26947
1. To ze sniadanie najwazniejszym posilkiem dnia jest to mit. A dlaczego nie posilek przedtreningowy czy potreningowy albo kolacja? Kazdy posilek jest wazny i wazny jest rezultat btw i kalorii zebrany przez caly dzien

2. Na drugi posilek mozesz dac ciemny chleb z jajkami albo twarogiem

Zmieniony przez - USgorn w dniu 2013-04-28 00:48:49
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2939
1. No, ale troche b,ww trzeba dostarczyc bo ten katabolizm itd itd Bo płatki owsiane 100g + mleko 400ml to chyba slabe rozwiazanie nie sadzisz?
2. Nie lubie pieczywa z twarogiem, jajka jem juz w innym posilku i nie chce jesc wiecej... A nie moge do bulki z ziarnami dodac szynke z indyka czy kurczaka, moze jakis ogorek do tego dodac - i jezeli istnieje taka potrzeba (bo mimo wszystko bedzie malo bialka i ze srednich zrodel) odzywka bialkowa 30 g w dni kiedy jestem na studiach, a kiedy nie to np szklanka mleka (zawsze jakies bialko, mysle ze nie najgorsze).

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26947
1. Katabolizm nie dopadnie Cie jesli nie bedziesz jadl co trzy godziny. Ten mit byl juz obalony na potreningu.pl
2.Ok obleci. Ewentualnie jakies mieso mozesz wrzucic schaba czy cos w bulke. Staraja sie odzywki bialkowej jak najmniej stosowac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2939
1. Z tym katabolizmem jestes pewny? Mozesz powiedziec cos wiecej?
2. W temacie odzywek jestem raczej przeciwny, ale max raz dziennie odzywka bialkowa to czemu nie, tym bardziej ze mam posilek w szkole sredni jak widzisz, wiec ok 20 g bialka moze tylko pomoc - to bede z 2 dni w tyg stosowal i oprocz tego 3 razy w tyg po treningu i z 2 po meczu pilki noznej na orliku = to wychodzi raz dziennie. Jest to mala dawka jesli chodzi o odzywki mysle.

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26947
1. Mysle ze ten artkul rozwieje Twoje watpliwosci http://potreningu.pl/artykuly/1668/-piec-mitow-na-temat-katabolizmu
2. Jesli tak to OK
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2939
I na takie odpowiedzi czekalem. Dzieki i jakbym mial jakies pytania to mam nadzieje, ze mi odpiszesz (np na tym temacie nawet). Pozdro

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super Lista Błędów Chudnięcia: Dzięsięć Przyczyn Braku Utraty Tłuszczu

Następny temat

Dieta pomoc potrzebna

electro
Polecane artykuły