Mieso na sniadanie? No chyba nie. Dieta nie polega na tym ze jedna rzecz sie je w kazdym posilku. Mam to juz w 2 posilkach. A na sniadanie chcialbym cos z mlekiem i owsianka, bo jajka tez juz mam w innym posilku, pieczywo rowniez. 50 g ww na sniadanie to nie za malo przy 41 g bialka?
"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"