SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śniadanie - mleko ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1736
Witam. Mam pare zapytan do Śniadania.
Chodzi o to ze rano niechce mi sie jesc. Wiec musze zmienic moje sniadanie dotych czas jadlem kapaki z wedlina z piersi kurczaka, co nie bardzo mi wchodzi rano

Wiec mysle tak ze bede jadl:
Jakies platki + 0,5 litra mleka
I tu mam wlasnie pytanie. Powiedzmy ze mleko ma 3,2%tluszczu. To liczmy ze w 0,5litra mleka znajduje sie 16g bialka. I chodzi o to czy normalnie wliczac te 16g bialka do diety czy nie. Bo ponoc z mleka tylko 20%bialka sie przyswaja. Czy to prawda??

A jak nie tak to tak:

Mleko w proszku 50g + banany 200g - zmiksowane

Wychodzi 17,5g bialka i ok. 100g w-w

Czy tutaj tez mozna bialko normalnie liczyc ??

W tym sniadaniu poprostu chodzi o łatwe i szybkie skonsumowanie tego sniadanie. Nie tracac wartosci odzywczych ktore mialem w innym sniadaniu jak pisalem wyzej

Bede wdzieczny za szybka i dokladna odpowiedz!!

Pozdrawiam

Honor w duszy, siła w dłoni!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
nie ma znaczenia czy mleko jest w proszku czy w plynie... liczysz normalnie a nie 20%. skad to wziales?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1736
Pisalo na sfd nie dawno. Ktos tak napisal chcialem sie upewnic.

A wogole sory za utworzenie 2 takich samych postow. Prosze o usuniecie 1. Stalo sie tak z powodu ze wysypalo mi strone za 1x myslalem ze nie doszlo poprostu

Honor w duszy, siła w dłoni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
zawsze liczy sie calosc

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile bialka w jednym jajku??

Następny temat

Śniadanie - mleko ??

WHEY premium