SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy Dobrze Myśle?!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 226
Siema, mam jedno pytanie, nie wiedziałem w jakim dziale to pytanie zadać, ale zdecydowałem się tutaj :P (Sorry jak źle). Mam 184cm wzrostu 73kg, uda wielkie, łydki lepsze :P, tłuszcz na brzuchu, i "średnie ramiona", i tu moje pytanie jeżeli bym zaczął ostro ćwiczyć zrobił bym plan, trzymał bym się go, oczywiście wyrzucił bym coś z mojej diety, co jest nie odpowiednie np: słodycze, różne badziewne soki, a ćwiczenia zwyczajne podciąganie się na drążku, przysiady, brzuszki, "inne" formy brzuszków, pompki, i w trakcie lub po ćwiczeniach (raczej podczas xD) bym robił "redukcje" tzn nie taką redukcje że redukcje, tylko bym coś zrzucał z tłuszczu, to byłyby widoczne efekty (1-2 miech). I tutaj jest też i drugie pytanie, czy można coś zrobić z tłuszczu który już długo "gości" na mnie?
Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję, i jeszcze raz przepraszam za nie właściwe wrzucenie tematu. :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351413
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html dalej już tylko konkrety, albo zamykam temat.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8869
1. można nawet z dobrym efektem ale wyrzucenie słodyczy i ćwiczenia domowym planem nie uczyni cudów 2. spalić można
nie rozumiem Cię za bardzo, sprecyzuj pytania :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 226
Chodzi mi oto że będę jadł normalnie (więcej białka bo mięśnie ^^) ćwiczył i ten tłuszcz co mam ,spalę, lub coś z niego zrobie (jeżeli mozna prosze o odpowiedź, czy tylko zbuduję tk, mięśniową tylko z tego co podczas treningu zrobie) ... Można coś z tłuszczu zrobić czy nie (co długo się odkłada? :P) Czy tylko przybiorę tk. mięśniowa jak będę jadł i ćwiczył? I załóżmy że ćwiczę i robię redukcje, to mięśnie będą widoczne? Sorry za moją składnie 23:10 a na jutro tego nie chce przekładać :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15054
"lub coś z niego zrobie"

Podstawy podstawy i jeszcze raz podstawy
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 136
Będziesz mógł coś z niego zrobić jak Ci go operacyjnie wytną i dadzą do zabawy:) A tak na poważnie to podczas redukcji spala się tłuszcz, a mięśnie nie rosną. Także dwóch pieczeni na jednym ogniu nie usmażysz. Ale ostry trening i dobrze dopięta dieta i efekty na pewno będą i mięśnie się odsłonią.

fryzjer kraków-> http://modernestudio.pl
blog o siłowni-> http://gympower.pl 

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351413
Jak jesteś początkujący i będziesz jadł z głową - przejrzyj podany przez kogoś link, to śmiało budowę mięśni w jakimś stopniu ze spalaniem można połączyć.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 226
Hmmm a więc z tłuszczu który już od dłuższego czasu na mnie gości nic nie zrobie? Więc ćwiczenia są bezsensowne? Może przybliżę wam jaką sylwetkę chciałbym osiągnąć przynajmniej w jakimś stopniu, Ala' Bruce Lee, nie wyglądał jak Burneika,(+) ale wszystko ładnie było widać :P(+), do tego chciałbym dążyć, a może jak będę jadł więcej białka, mniej węglowodanów, i dorzucił bym ćwiczenia (domowe warunki, może kupie sztangę i ciężary! ^^) [oczywiśmie wydaje mi się że gdybym tak zrobił to i ten tłuszcz który posiadam by się spalił/ubyło by go]to byłbym na dobre drodze, aby uzyskać przynajmniej w jakimś stopniu mój cel?
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351413
By wyglądać jak Bruce Lee trzeba mieć mięśnie całkiem nieźle rozwinięte.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 226
Odpowiedzcie tak lub nie Można coś zrobić z tłuszczu który gości na ciele dość długo?(na mięśnie)
Jeść białko, mało węglowodanów, ćwiczyć i będzie ok (to już dłuższa forma odpowiedzi :P)
Daj jakieś rady ogólne co ograniczać co ile ćwiczyć (chodzi tu o regeneracje)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15054
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44186
Nie, nie możesz zamienić tłuszczu w mięśnie.

Tak, jak pisał koniu, redukując tłuszcz możesz zdobyć *trochę* masy mięśniowej.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie - Pomocy!

Następny temat

Dieta na utrzymanie wagi

electro
Polecane artykuły