Siema, mam jedno pytanie, nie wiedziałem w jakim dziale to pytanie zadać, ale zdecydowałem się tutaj :P (Sorry jak źle). Mam 184cm wzrostu 73kg, uda wielkie, łydki lepsze :P, tłuszcz na brzuchu, i "średnie ramiona", i tu moje pytanie jeżeli bym zaczął ostro ćwiczyć zrobił bym plan, trzymał bym się go, oczywiście wyrzucił bym coś z mojej diety, co jest nie odpowiednie np: słodycze, różne badziewne soki, a ćwiczenia zwyczajne podciąganie się na drążku, przysiady, brzuszki, "inne" formy brzuszków, pompki, i w trakcie lub po ćwiczeniach (raczej podczas xD) bym robił "redukcje" tzn nie taką redukcje że redukcje, tylko bym coś zrzucał z tłuszczu, to byłyby widoczne efekty (1-2 miech). I tutaj jest też i drugie pytanie, czy można coś zrobić z tłuszczu który już długo "gości" na mnie?
Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję, i jeszcze raz przepraszam za nie właściwe wrzucenie tematu. :P
Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję, i jeszcze raz przepraszam za nie właściwe wrzucenie tematu. :P
Krzysztof Piekarz
