Heja, chciałbym prosić o poradę w diecie redukcyjnej. Redukuje już jakiś czas -7kg, -5cm w pasie. Aktualnie 71kg, 84cm w pasie, wzrost 170cm, bf~16,5. Moim głównym celem jest oczywiście odsłonić wszystkie mięśnie brzucha.
Moją dietę można sprawdzić na potreningu, w tym miesiącu wpisy są regularnie, jeśli gdzieś jest duży niedobór kcal to znaczy, że wpadły jakieś cheaty
które staram się wyeliminować do zera.
Aktualnie cm w pasie się zatrzymały i muszę coś pozmieniać.
Jeszcze dodam jak wygląda mój trening:
3x w tyg spilt ~45min, po nim 2x w tyg bruch i na koniec 30min aero.
Jak wpadnie cheat to jeszcze przed snem 40min aero
Aero w formie rowerka stacionarnego.
Będzię wdzięczny za porady: domera, konia, faftaq, smpa i innch obeznanych
Moją dietę można sprawdzić na potreningu, w tym miesiącu wpisy są regularnie, jeśli gdzieś jest duży niedobór kcal to znaczy, że wpadły jakieś cheaty
które staram się wyeliminować do zera.
Aktualnie cm w pasie się zatrzymały i muszę coś pozmieniać.
Jeszcze dodam jak wygląda mój trening:
3x w tyg spilt ~45min, po nim 2x w tyg bruch i na koniec 30min aero.
Jak wpadnie cheat to jeszcze przed snem 40min aero
Aero w formie rowerka stacionarnego.
Będzię wdzięczny za porady: domera, konia, faftaq, smpa i innch obeznanych

Krzysztof Piekarz
słowo split niewiele nam mówi wklej trening jak i przykładowe rozpiski tutaj + ankieta działu.
. Wiem, że źle ale co poradzić, tak samo jak wiem, że za dużo w mojej diecie serka wiejskiego