Witam mam 15 lat, pływam z dużą intensywnościa i ćwiczę w domu 3x w tygodniu trzydniowym splitem. Ważę 60kg i mam 179cm wzrostu. Chciałbym zacząć biegać w dystansach 60m, 100metrow czy moze 200m oraz 1km. Czy w gimnazjum/licem wystepuja zawody na dystans 100/200 metrow? Powiedzcie ile razy w tygodniu biegac, by to pogdzic. Oraz jak biegac, by nie tracic masy i miesni, ponieaz jestem szczuply. Da sie naraz cwiczyc kazdy dystans?
Dzieki wielkie za odpowiedzi.
Dzieki wielkie za odpowiedzi.
Krzysztof Piekarz