SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Uzupełienie diety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69
Witam dieta mam prawie do konca dopieta ale jednego posiłku nie moge zjesc pełnowartosciowego wiec co bedzie dobra alternatywa :
- Gainer
- Białko+Carbo
-Bialko+banan

prosze o porade ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5005
Jesli chodzi o te 3 opcje to wybralbym bialko+banan.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1657 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28880
białko banan, gainer też się nada,

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69
Mozesz napisac argumenty ? :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1657 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28880
banan jest lepszej jakości pożywieniem niż gainer w który ma w sobie dużo cukru
A który to ma być posiłek od razu po siłowni ??

Zmieniony przez - Takashi21 w dniu 2013-04-08 14:39:10

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5005
Pyta sie o 1 posilek i uzwzglednia w nim m.in carbo to chyba mysli po silowni go zjesc..chmm
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69
własnie nie jest to posiłek po siłowni tylko posiłek o godzinie 10 rano ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1657 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28880
wypij białko i zjedz banan i będzie dobrze

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reklamowane suplementy.

Następny temat

Różeniec górski, witaminy, l-karnityna - jakie najekonomiczniej?

electro
Polecane artykuły